Wpis z mikrobloga

@Pwner: faktycznie, niby szukałem w komentarzach, a jakoś nie zauważyłem tego komentarza o reperaturkach. A orientujesz się czy to jest charakterystyczne dla tego modelu, czy w innych autach też można tak rzeźbić podłużnice?
Dopytuję, bo to szok dla mnie. Sam kiedyś miałem MX-5 NBFL i na forum mocno uczulali na to, żeby podłużnice były zdrowe, bo tego się raczej nie naprawia. Tyle że to było ok. 10 lat temu, może
  • Odpowiedz
@Drogomir: Myślę, że w tamtych latach nie przykładali tak do tego uwagi... Na co dzień jeżdzę volvo to zupełnie inaczej wygląda xD I raczej w przypadku takiej sytuacji w nowszym aucie nie zdecydowałbym się na spawanie podłużnic, tylko już ostatecznie wymianie całej ćwiartki. Podłuznice w mx5 gniją na potęgę, 10 lat temu to zrozumiałe, teraz te auta się ratuje jako klasyki niestety takim kosztem :(
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@ajebo To nie są rpf1, zwykłe 15 oryginalne Enkei-1, mnóstwo mx5 na takich jezdzi :) Mam jeszcze Możliwoąć założenia Keskin K1 8j ale chyba lepiej wygląda na ori felunku
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Rachey O Ty skubańcu, nawet wentylowane tarcze masz :o Coś dłubałeś przy silniku? Ogólnie jak masz bzika to można kasy ładować bez limitu xD
  • Odpowiedz
@Pwner: przy silniku na razie tylko porządki typu wywalenie evap, wrzucenie stożka, lekkie koło zamachowe i którzy dyfer, ale jak się ogarnę z kupnem i remontem mieszkania to kusi trochę go porobić na mocny wolnossak albo swapnąć coś innego. I potwierdzam, to studnia bez dna na hajs, bo w swoje NB władowałem tyle, że używane ND już by było z tego.
  • Odpowiedz
@Rachey: Właśnie też już mam kupiony stożek, dokupowałeś dolot czy masz jakiś patent zastosowany? Myślę żeby dać kolanko 180 stopni w miejscu zaraz za fabrycznie umiejscowionym przepływomierzem. Masz jakieś foty spod maski? (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@Pwner: od przepustnicy: silikon, kolanko 90, silikon, rurka z miejscem na rurkę z odmy, silikon, przepływka, silikon, kolanko 15 albo 30 z miejscem na czujkę iat i mocowaniem do jakiejś śruby na budzie, silikon, stożek. Mogę później wrzucić bo na kompie mam zdjęcia xd
  • Odpowiedz
@Rachey: Tak myślałem właśnie to najlepsza opcja, pewnie kupowałeś ten dolot już gotowy czy sam rzeźbiłeś z tym wyjściem na odmę i mocowaniami? Patrzyłem na necie to ciężko znaleźć sensowny gotowy dolot, są oferty archiwalne za chore pieniadze ( ͡° ʖ̯ ͡°) To jak nie zapomniesz to wrzuć fotkę :D
  • Odpowiedz
@bidzej: Myślałem o tym, ale trudno xd Ten zielony lakier był w tragicznym stanie, jakoś średnio mi się spodobał. Ale faktycznie mógłby robić robotę odnowiony... Mogę mieć problem ze sprzedażą bo to jednak nie oryginał, ale cóż. Stało się xD
  • Odpowiedz