Wpis z mikrobloga

@kogut_20: Oryginalne tyle, że z poprzedniej generacji NA. Znajoma która też ma mx5 kupiła ostatnio z NBFL czarne skóry wentylowane o innym profilu... Zastanawiam się czy na takie się nie zaczaić :)
  • Odpowiedz
Jakimi narzędziami trzeba dysponować żeby tak auto zrobić?

@crasti: W sumie cały arsenał xD włącznie z kabiną lakierniczą, akurat mam o tyle dobrze ze mam dobry dostęp do warsztatu samochodowego
  • Odpowiedz
sam malowałeś? Nie wierze że w 6800 zmiesciłbyś malarza. Takie pytanko, jak już i tak chciało ci cie grzebać to nie lepiej było szukać NA? Chyba są lepsze i droższe. Jak wyglądały podłużnice i podłoga? xd


@Lucider5: Robiłem sam z bratem, dlatego tak to wyszło. Masz rację, NA byłoby bardziej opłacalne... Miałem na OLX dodany filtr do mx5 do 5k pln, dopiero po pół roku wskoczyło jedno ogłoszenie, chciałem tanio
  • Odpowiedz
a jak dach i uszczelki, nie przecieka? konserwuj uszczelki bo ich ceny są wyraźnie wyższe niż w zwykłych samochodach

polecam 1Z NEXTZETT GUMMI PFLEGE STIFT 100 ML, nie jest drogi a robi świetną robotę


@Janusz_Hazardu: Dach w zajebistym stanie, szkoda tylko że nie winylowy, uszczelki w dobrym stanie, dzisiaj byłem na myjni i jest zaskakująco dobrze :D
  • Odpowiedz
Napisz w kilku słowach jak technologocznie było to robione, bo opcji kilka jest.


@Wega_: Sprzedawca dorzucił masę gratów bo sam chciał to ratować, zżarte elementy jak wyżej na fotach wziąłem z innej budy, sposób też widać wyżej. Później standardowa praca blacharsko lakiernicza, raczej bez udziwnień :)
  • Odpowiedz
@Pwner: takie rzeczy jak podłużnice to wyspawywaliście i wspawywaliście nowe? Bo widziałem że są do niektórych modeli całe elementy blacharskie do wymiany, czy były do wyratowania? I ile wyszło za lakier? Ładnie wygląda
  • Odpowiedz
ciekawe kiedy znowu zacznie rdzewieć


@dzika_kaczka_bez_dzioba: Pewnie już leci powoli xD

Soul Red?


@Rachey: Właśnie w to celowałem, jednak jako że to lakier trójwarstwowy i w lokalnej mieszalni lakierów jeszcze go nie rozgryźli technicznie to wziąłem Red Rock z palety Chevroleta (model Camaro), kiedyś zrobiłem nitkę o temacie koloru -> wpis
  • Odpowiedz
takie rzeczy jak podłużnice to wyspawywaliście i wspawywaliście nowe? Bo widziałem że są do niektórych modeli całe elementy blacharskie do wymiany, czy były do wyratowania? I ile wyszło za lakier? Ładnie wygląda


@Lucider5: Ogólnie są dostępne na rynku reperaturki podłużnic coś jak pic rel, zrobiliśmy sami coś na wór tych ze zdjęcia i zostały wspawane do tego co zostało, udało się uratować. Za mieszalnie ogólnie zapłaciłem coś około 1600zł, w
Pwner - > takie rzeczy jak podłużnice to wyspawywaliście i wspawywaliście nowe? Bo wi...

źródło: comment_1615063879ST7WO3QnZ1nCCc7mze1bkZ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz