Wpis z mikrobloga

@Zgrywajac_twardziela bardziej chodziło mi o to, żeby sprawdzić ile osób szkaluje papieża tylko dlatego bo to modne na wykopie, a ile osób coś wie i dlatego go szkaluje. Dla ciebie mirku plus, ale np. taka @Sandrinia szkaluje chyba tylko dlatego, że to modne. Ja mogę dodać od siebie to, że kościół przestał (jeśli w ogóle kiedyś był) miejscem dla wiary, a jest miejscem dla robienia pieniędzy. Od zawsze mówiłem, że
  • Odpowiedz
@uriel_ck: nie szkaluję dlatego, że to modne, na temat papieżaka czytałam sporo i sama wyciągnęłam wnioski, odpowiedziałam wcześniej tak, a nie inaczej, bo zwyczajnie się zdenerwowałam przez tekst, że był zajęty czymś ważniejszym, więc przepraszam, dla mnie nie ma większego skur*$syństwa, jak pedofilia. Multikontem nie jesteśmy, jesteśmy parą ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@uriel_ck:

bardziej chodziło mi o to, żeby sprawdzić ile osób szkaluje papieża tylko dlatego bo to modne na wykopie, a ile osób coś wie i dlatego go szkaluje. Dla ciebie mirku plus, ale np. taka @Sandrinia szkaluje chyba tylko dlatego, że to modne.

Ja tam szanuję i tych co szkalują bo modne, bo jednak sprawa jest słuszna. @Sandrinia szkaluje tak samo świadomie jak i ja tylko zareagowała bardziej emocjonalnie xD

Ja mogę dodać od siebie to, że kościół przestał (jeśli w ogóle kiedyś był) miejscem dla wiary, a jest miejscem dla robienia pieniędzy. Od zawsze mówiłem, że to bogactwo kościelne jest przesadne bilbia inaczej nauczą. To stawianie pomników, wożenie się w drogich samochodach i jeszcze mieszanie się do polityki. Kościół zgodnie ze swoją wiarą powinien dzielić się bogactwem z biednymi. Jeśli chodzi o politykę to może ci najwyżej wyrazić swoja opinie i nic więcej. Wracając do papieża, mnie osobiście boli, że najprawdopodobniej tuszował pedofilię to jest wielka skaza, tak wielka, że ciężko
  • Odpowiedz