Wpis z mikrobloga

@EissIckedouw @Sandrinia beka z polaczków, prawda jest taka że tej siły już nie powstrzymają i wojtyłek będzie tylko jeszcze bardziej szkalowany, na co sobie zresztą zasłużył ʕʔ

A czym sobie zasłużył? Tym, że ten co krył pedofilów (Dziwisz) powiedział, że papież miał ważniejsze rzeczy do roboty niż zajmowanie się pedofila? Przecież to można nawet zrozumieć w ten sposób, że to właśnie Dziwisz nie mówił o tym
  • Odpowiedz
@uriel_ck: tak tak, nie ma dowodu że Hitler wiedział o holokauście. Takie samo pitolenie. Nie wiem co może być ważniejsze, niż zajęcie się pedofilią, może walka z kondomami w Afryce i przyłożenie się w ten sposób do epidemii hiv? Papież taki pro life, ale żeby zająć się skrzywdzonymi dziećmi, które żyją i przez całe swoje życie będą odczuwać konsekwencje tego, że ktoś je zgwałcił, to już w dupie, może Bóg
  • Odpowiedz
@StanislawAniol: ale mi to nie zajmuje tyle czasu co typkowi, który skrolował mój profil o 5 miesięcy wstecz, to po pierwsze, po drugie sprawia mi to przyjemność, więc nie jest to marnowanie czasu, w przeciwieństwie do zgłaszania starych postów, co jest zwykłą złośliwością, także nie ma w tym hipokryzji, ale jak tak uważasz, to nie będę się na siłę bronić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@uriel_ck:
Odpowiem Ci takim oto obrazkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Argument że on nie wiedział o każdym jednym z tych zboczeńców brzmi średnio przekonująco w kontekście ostatnich doniesień z Watykanu, czy innych wniosków składanych przez prokuraturę, lub zgłoszeń ofiar księży i biskupów pedofili. JP2 był informowany o praktycznie wszystkich tych osobach, i krył to i tuszował na ile mógł. Sam przez cały pontyfikat nie zniósł tajemnicy
Zgrywajactwardziela - @urielck: 
Odpowiem Ci takim oto obrazkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Argume...

źródło: comment_1615112082zoMvWcZceXViOiiWoYor5v.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz