Wpis z mikrobloga

@Sandrinia: ale cię dupka piecze, to nadużywanie "xd", ten sztuczny dystans, ten śmiech przez łzy. Żałosna jesteś i tyle, #!$%@? że ktoś ma smutne życie, a sama masz rozum gimbusiary, która cieszy mordę, bo robi memy z papieżem, chociaz gdyby była poważna dyskusja o papieżu to byś siedziała cichutko.
  • Odpowiedz
@yraras: to zacznij ze mną poważną dyskusję o papieżu, co ci szkodzi? Przekonasz się, czy tak bardzo będę siedzieć cicho ( ͡° ͜ʖ ͡°) To czym papież sobie zasłużył, aby go nie szkalować?
  • Odpowiedz
@Lepper3001:

p0lka atencjuszka

O nie, hurr durr, wpis różowej wylądował w gorących, boże, jaka p0lka atencjuszka, hurr, pewnie specjalnie robi wpisy tak, aby były w gorących, durr ( ͠° °)

to bylo smieszne moze z 5 lat temu

Ale mnie i tag #2137 nadal to bawi i dobrze nam z tym, jak cię to drażni, to masz taką kłódeczkę zarówno na moim profilu,
  • Odpowiedz
@DontLookBackInAnger: polka atencjuszka mysli ze jest smieszna bo spamuje zartem sprzed 5 lat, obczaj se jej profil caly #!$%@? papiezem, cringe w #!$%@?, jednak jak mowia ze kobiety nie moga byc smieszne i nikt nigdy nie widzial smiesznej kobiety to racja jest
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Sandrinia: i dobrze zrobił

no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego papieża polaka naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie
  • Odpowiedz