Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 619
Wiosenne odgruzowywanie parkingów czas zacząć :) Niebieska strzała leci jako pierwsza w tym roku.

Wrak zgłosiłem poprzez aplikację 19115. Kartka A4 na szybie to informacja od Straży Miejskiej do właściciela o obowiązku usunięciu auta na podstawie art. 50a PRD. Jak tego nie zrobi to toyotka na lawecie pojedzie na parking SM.

#warszawa #wraki #osiedlowykonfident #sprzatajzwykopem #smieci #samochody
Pobierz marian1881 - Wiosenne odgruzowywanie parkingów czas zacząć :) Niebieska strzała leci ...
źródło: comment_1615015208S3mygxKHEBibJm5dtvj540.jpg
  • 105
@wez_idz_sobie: Nie obchodzą mnie czyjeś auta. Obchodzi mnie jakość przestrzeni miejskiej i chodniki, którymi chodzę, a niestety często są zastawione przez nielegalne parkowanie. Każde nieużywane usunięte auto to jedno dodatkowe miejsce do parkowania. Co kilka dni chodzę ulicą obok tej toyoty i muszę przeciskać się chodnikiem, bo na każdym kroku stoją auta niezostawiające mi minimalnych 1,5 m wolnego chodnika.

Usuwając wraki dbam o swój interes. W kolejce do weryfikacji przez SM
via Wykop Mobilny (Android)
  • 70
@raven4444: Używam aplikacji Warszawa19115. Wystarczy w niej wybrać odpowiednią kategorię, zdanie opisu, załączam zdjęcie i podaję lokalizację. Apka jest bardzo prosta w użyciu, ale jakby coś to się pytaj.

Zgłoszenia są anonimowe i dostajesz odpowiedzi czy i jak dana sprawa będzie załatwiona. Warto podać w apce swój mail, bo ona ma ograniczoną ilość znaków w odpowiedzi, więc czasami odpowiedź przychodzi oddzielnym mailem.

Zgłaszać i proponować dzięki niej można mnóstwo rzeczy:
-
Pobierz marian1881 - @raven4444: Używam aplikacji Warszawa19115. Wystarczy w niej wybrać odpo...
źródło: comment_161501881127Er7wjrPPcgKbLpCfv8rU.jpg