Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 619
Wiosenne odgruzowywanie parkingów czas zacząć :) Niebieska strzała leci jako pierwsza w tym roku.

Wrak zgłosiłem poprzez aplikację 19115. Kartka A4 na szybie to informacja od Straży Miejskiej do właściciela o obowiązku usunięciu auta na podstawie art. 50a PRD. Jak tego nie zrobi to toyotka na lawecie pojedzie na parking SM.

#warszawa #wraki #osiedlowykonfident #sprzatajzwykopem #smieci #samochody
Pobierz marian1881 - Wiosenne odgruzowywanie parkingów czas zacząć :) Niebieska strzała leci ...
źródło: comment_1615015208S3mygxKHEBibJm5dtvj540.jpg
  • 105
@marian1881: Bardzo dobrze mireczku robisz. Ja mam jeszcze marzenie, zeby do małpek #!$%@? kaucję 2 zł na butelkę i zakazali piw w bezzwrotnych. I może magicznie oczyściłyby się trawniki. Oczywiście, wiem, że byłby płacz i lament sklepikarzy, ale inaczej u nas nigdy nie będzie czysto.
@Khraell: Zadzwoń do SM, a jak nie masz to na Policję i zgłoś problem. Jeśli to nie droga wewnętrzna to powinni się tym zająć.

@Misiekkkk: Dzięki :) Twoja miniaturka to Offspring?

@hrumque: KMZBP działa i wraki usunie?

@cochese: Tak, to apka dla Wawy. W Krakowie dzwoń telefonicznie do SM. Masz na miejscu speca działającego na Nowej Hucie - @DerMirker i możesz się go podpytać.

@macabrankov: Wszystko wygląda
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@marian1881: jak ta apka działa - to super. W Gdańsku nie ma takiej aplikacji. Bezużyteczne cioty ze Straży Miejskiej nie zajmują się takimi interwencjami, policja tym bardziej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vin42: Wyślij mail że zgłoszeniem i zdjęciami wraków jednak do nich, czyli SM. Jeśli po 2-3 miesiącach nic nie odpowiedzą i nie usuną aut to przypomnij się dołączając na DW (do wiadomości) odpowiedni wydział miejski i jakieś lokalne media.