Wpis z mikrobloga

#polskirap Patrząc po zasięgach to pewnie #niepopularnaopinia ale uważam że #malikmontana robi strasznie słaby rap, a najbardziej chodzi o niego samego typ brzmi jakby był po wylewie albo miał zespół downa. Naprawdę nie potrafię zrozumieć jego zasięgów. Gdyby sprawy nie potoczyły się tak jak potoczył, to #sentino byłoby na jego miejscu dziś. Oni zawsze jak nagrywali wspólnie to było noś na zasadzie WWO, Sentino to taki Sokół, a Malik to Jędker, ale później coś się się popsuło we wszechświecie i to Malik się wybił a Sentino został skazany na banicję. #gownowpis
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hejtel: No słuchają go głównie dzieciaki, które żyją YouTubem i słuchacze popu, a rap głównego nurtu jest obecnie popem. Słuchacze ci nie są osłuchani w gatunku, nie znają korzeni, są za mało osłuchani, żeby ogarnąć, że to kopia z zachodu. @wootschki23 pisał, że znajomi słuchają bo bit się wkręca. Więc to tylko pokazuje, że ludzie nie potrafią szukać muzyki, beat teapów np. tylko wbijają na kartę na czasie i
  • Odpowiedz
@Hejtel: Malik, Kizo i wielu innych biora najprostsze patenty ze Stanow i to tak z opoznieniem o minimum 5 lat. Trap jako tako w Polsce tez wszedl z poteznym opoznieniem wiec jako tako znalezli luke. Liryka oczywiscie kiepska i dla mnie brzmi to dosc smiesznie jacy to z nich gangsterzy nie sa xD
  • Odpowiedz
@Wojbody: jakbyś się chociaż trochę interesował rapem to wiedziałbyś, że to żadne patenty ze Stanów, a bardziej z Francji i Niemiec.

Faktem jest jednak, że w przypadku obu tych panów jest to wręcz karykaturalne i nie rozumiem jak można tego słuchać nieironicznie xD
  • Odpowiedz
  • 2
@Hejtel Malik to jest manifestacja zbiorowego autyzmu raperów, wszyscy mówią że jest dobry bo nie wypada ziomka obrazić albo wejść w konflikt, jedyny kto wierzy, w umiejętności Malika to on sam xD
  • Odpowiedz
@Hejtel: Przecież on nie robi rapu tylko pseudo-gangsta trapowe bangiery do pobujania się xd w jego muzyce nie liczy się przekaz tylko vibe, i choć sam go nie lubię to jak mam mood na malika to czasem odpale Rundki albo Jagodzianki xd
  • Odpowiedz
@6aesthetic9: ale takiego Kiza to przynajmniej da się słuchać, już nie będę się wypowiadał o poziomie, ale taki komercyjna rap może być. Ale Maika się nie da słuchać bo jest ASŁUCHALNY.
  • Odpowiedz
@Hejtel: to prawda, akcent afgańskiego pasterza, #!$%@? teksty o tym samym i drewniane flow odrzucają mnie od jego muzki ale zawsze za malikiem stoi dobry producent z zajebistym beatem a ja to potrafie docenić
  • Odpowiedz
@Hejtel: no i masz racje wariacie. w polsce kazde gowno dobrze się sprzedaje XD jakieś #!$%@? czillwagony maja milionowe wyświetlenia a płyty tylu CruzZaspal ledwo po 20tys wyświetleń ¯\(ツ)/¯ polski słuchacz to głupi słuchacz i jemu wystaczy ze buja a to ze patenty na flow #!$%@? teksty o niczym nikogo nie obchodzi
tfu na ryj
  • Odpowiedz
@elgrecqo:

To co robi Malik koło rapu nawet nie leżało.

niby dlaczego? Bo ci się nie podoba?

Słuchacze ci nie są osłuchani w gatunku, nie znają korzeni, są za mało osłuchani, żeby ogarnąć, że to kopia
  • Odpowiedz