Wpis z mikrobloga

Wczoraj się pojawił post mirka, który oburzał się, że instnieje określenie „polacka morda”. Ludzie tacy jak on, którzy zaprzeczają istnieniu słowiańskiego fenotypu mają po prostu ból dupy, że wygląda on mniej atrakcyjnie od germańskiego i południowoeuropejskiego. Mirek pisał, że Polacy wyglądali słabiej tylko dlatego, że nie mieli pieniądzy przez komunę. Tym czasem wystarczyć zobaczyć Polaków z różnych okresów, by zauważyć, że niezależnie od czasów twarze Polaków wypadają dużo słabiej od tych zachodnich: kształt kartofla, podwójny podbródek, powszechne u Słowian łysienie, do tego często połączone z paskudnymi fryzurami a la mongolski dzikus i wąsami.

OP nieudolnie próbował zdyskredytować wygląd zagranicznych mężczyzn pokazując jakiś największych brzydali, tym czasem jak zapytasz ludzi z czym im się kojarzą Hiszpanie/Portugalczycy/Włosi, to w głowie będą mieli umięśnionych chadów z brodą, jak zapytasz ludzi z czym się im kojarzą Niemcy/Skandynanowie, to będą w głowie mieli niebieskookich Aryjczyków, a jak zapytasz się jak wygląda Polak/Rosjanin, to w głowie będą mieli łysego zakolaka w dresie.

Niestety, ale jedynymi problemem jest właśnie ta „polacka morda”, wynikająca po części z genów, ale głównie z tutejszej kultury niedbania o siebie.


#takaprawda #przegryw #blackpill #polska #niebieskiepaski #zwiazki
NVX78 - Wczoraj się pojawił post mirka, który oburzał się, że instnieje określenie „p...

źródło: comment_1614883911LDsiWbQsCGV2d1XomuEU5J.jpg

Pobierz
  • 31
@NVX78: Na litość, nie róbcie tu drugiego 4szamba, gdzie ludzie swoje argumenty potwierdzają obrazkami. O patrzcie tu jakieś wschodnioeuropejskie buraki a tu śródziemnomorskie czy nordyckie (lol) chady. Potem znajdzie się ktoś, kto wstawi obrazek z atrakcyjnie wyglądającymi Rosjanami i kartoflami z zachodu. W każdym kraju można znaleźć atrakcyjne jednostki i nie, a Polacy to są akurat dość niezłą mieszanką
@infliner: Ludność miejska w całej Europie jest bardzo wymieszana najbardziej z Niemcami, Holendrami, Szkotami,Ormianami i Żydami i to właśnie przez to.
To też nie jest tak w 100% bo znam gościa który jest 1/4 Żydem i jest brzydki, albo taki ja pochodzenia austriackiego po pradziadku od strony mamy. Po nim mam wypukłe czoło i to takie wgłębiebie nad nosem, dobre cechy. Kartoflaną mordę, prawe oko mniejsze i wyżej od lewego mam
@NVX78: Następny zakompleksiony inteligent nie potrafiący zrozumieć, że wstawianie obrazka nie miało potwierdzić tego że Polacy są ładniejsi czy brzydcy tylko to że stosujecie "cherry picking" i w taki obrazek można wstawić dowolną konfiguracje mord i próbować to "argumentować". Jakby wstawianie mord miało cokolwiek potwierdzać XD jeszcze wstawiasz namalowane portrety XD to już szczyt xD
Twój wpis tylko potwierdza to co napisałem. Wstawianie takich obrazków nakręca spirale zakompleksienia Polaków. Idź masturbować
DoktorNauk - @NVX78: Następny zakompleksiony inteligent nie potrafiący zrozumieć, że ...

źródło: comment_1614893318DjQK6GDj4ZT6CAUnhUMvGL.jpg

Pobierz