Wpis z mikrobloga

Jakoś niedawno dyskutowałem sobie z lewakami i stwierdziłem że konserwy na wykopie nie potrafią złożyć więcej niż 3 zdań, stąd brak jakichkolwiek dłuższych wpisów po prawej stronie wykopu, podczas gdy lewaki produkują się czy to na mirko, czy tworząc jakieś tygodniki, czy robiąc filmiki na jutub.

Chyba wykrakałem, prawak postanowił zabrać głos XDDD

Oczywiście musiało paść na najważniejszy dla każdego konserwatysty temat czyli poda... homoseksualizm.

Jakiego argumentu używa nasz drogi @ziemba1 ? Jakieś pomysły? Tak Maliszak brawo! Argumentum ad naturam XD

Homoseksualizm jest zły bo jest NIENATURALNY

EOT LEWAK ZAORANY.

Pomińmy cały wstęp, bo w sumie to cały ten wpis to polemika z kontrargumentem innego mirka, który słusznie zauważył że konserwy zawsze miały z czymś problem - kiedyś to była leworęczność, którą tępiono, używając tego samego argumentu (skoro większość pisze prawą ręką, to pisanie lewą jest nienaturalne).

Tu wchodzi cała na biało, uwaga uwaga - MORALNOŚĆ. Tak, dobrze słyszycie. Stosunek homoseksualny jest nienaturalny, bo jest niemoralny. A czemu jest niemoralny? Zacytuję:

Wiec podsumowujac, biorac pod uwage to jak stworzyla nas matka natura argument odwolania do natury uwazam za prawdziwy, poniewaz stosunek seksualny jest moralny a w innym celu niz zaplodnienie jest moralnie zly.


Rozumiecie? Stosunek w innym celu niż zapłodnienie jest zły. Kropka. Lodzik? Zły. Macanko? Złe. Seks dla przyjemności? Zły. Jedynym celem pożycia jest tworzenie nowego życia, czego nie rozumiesz lewaku?

No ale tu pojawił się problem, więc kolega musiał wykonać pięciokrotne salto z telemarkiem.

Jesli stosunki seksualne nie sa dla ciebie moralnie zle to postepujac zgodnie z natura powinnienes zapladniac jak najwieksza ilosc partnerow. Nie ma wtedy nic zlego w rozwiazlosci seksualnej.


Nie ma nic złego w rozwiązłości seksualnej JEŚLI jej celem jest robienie dzieci XD Uświęcone będą patorodziny wielodzietne, światłość wiekuista niechaj im świeci, albowiem to one są solą ziemi, tej ziemi.

Zakladanie rodziny wtedy tez jest rzecza naturalnie sprzeczna.


A nie jednak nie rodziny. Rodziny też są nienaturalne. Jesteśmy zwierzakami, których jedynym celem powinno być przedłużenie gatunku. Uprawianie seksu z innych powodów jest niemoralne i niezgodne z naturą... oh wait.

Nasz drogi filozof przypadkiem wpadł w pułapkę własnego pokręconego rozumowania (a raczej jego prób). Otóż argument o nienaturalności używany jest głównie w kontekście religii - ad naturam to katolicki sposób na wyjaśnienie że jak Bóg coś powiedział, to tak ma być, bo tak jest naturalnie, zgodnie z naturą oznacza zgodnie z tym co mówi Pismo Święte w tym temacie, elo. Ale @ziemba1 nigdzie nie używa katolickich kalk. Mówi o MATCE NATURZE.

A co zrobiła MATKA NATURA? No cóż, nie dość że obdarzyła nas, ludzi, wieloma możliwościami sprawiania sobie przyjemności, umiejscowiła w naszych anusach prostatę i unerwione miękkie tkanki, to jeszcze to samo zrobiła z resztą flory i fauny, która NIEZGODNIE Z NATURĄ rżnie się na potęgę. Przykłady? Prosze bardzo.

Delfiny czerpią z seksu tak wielką radość, że nie tylko zdarza im się bzykać dla czystej przyjemności, ale również gwałcić, uprawiać seks grupowy, a nawet wykorzystywać seksualnie inne gatunki jak żółwie czy płaszczki. Równie bujne życie seksualne prowadzą chociażby szympansy. Tam występuje nawet prostytucja - samice często odpłacają samcom seksem za obronę czy pożywienie. Lwy potrafią kopulować 20-40 razy dziennie, dla zabawy. Szacuje się że na narodziny jednego lwiątka przypada aż do 3 tysięcy stosunków seksualnych.

A wracając na sekundę do rodzin - no cóż, trzeba to powiedzieć np. pingwinom, które często spędzają z partnerem całe życie. Partnerem, bo wśród pingwinów homoseksualizm jest dość normalny, a obserwacje wykazały że nie tylko odbywają regularne stosunki płciowe, ale po podłożeniu im jaja wychowały małe pingwiniątko dokładnie tak samo jak heteroseksualne pary. Nienaturalny homoseksualizm zaobserwowano u wielu innych zwierząt, od delfinów i makaków, po łabędzie, mewy czy papugi.

Chyba wolałem jak prawaki się nie odzywały XD

#bekazprawakow #neuropa #4konserwy #lgbt #homoseksualizm
Kozajsza - Jakoś niedawno dyskutowałem sobie z lewakami i stwierdziłem że konserwy na...

źródło: comment_1614861990L21zjlIe0F5sjsQOGSWKzR.jpg

Pobierz
  • 77
@bartolomis: I właśnie dlatego odwołanie do natury to argument niemerytoryczny a mówienie, że homoseksualizm jest nienaturalny więc zły jest głupie na większej ilości płaszczyzn.
Bo:
- nawet jak jest nienaturalny to nie oznacza, że jest zły
- nie jest nienaturalny bo człowiek też jest częścią natury więc homoseksualizm jest naturalny
- jeżeli nawet założyć, że argumentacja z punktu drugiego jest nieprawidłowa bo o naturalności homoseksualizmu u człowieka nie może świadczyć sam
@Kozajsza:

Partnerem, bo wśród pingwinów homoseksualizm jest dość normalny, a obserwacje wykazały że nie tylko odbywają regularne stosunki płciowe, ale po podłożeniu im jaja wychowały małe pingwiniątko dokładnie tak samo jak heteroseksualne pary. Nienaturalny homoseksualizm zaobserwowano u wielu innych zwierząt, od delfinów i makaków, po łabędzie, mewy czy papugi.


Tak tylko jako adwokat diabła, bo mi tam homoseksualizm nie przeszkadza.
Skoro homoseksualizm u pingwinów jest naturalny to skąd te homoseksualne pingwiny
W tym względzie ludzki homoseksualizm, gdzie homoseksualista brzydzi się seksu z płcią przeciwną i go unika za wszelką cenę


@ozomidaf: Tu bym polemizował, bo to wcale nie jest tak że każdy homoseksualista absolutnie brzydzi się płci przeciwnej, to nie jest system zero-jedynkowy, a raczej skala, na której znajduje się seksualność każdego człowieka.

jest już nienaturalny.


Homoseksualizm jest tak samo nienaturalny jak noszenie ubrań, korzystanie z roweru, palenie papierosów czy zawieranie umów
stwierdziłem że konserwy na wykopie nie potrafią złożyć więcej niż 3 zdań


@Kozajsza: patrz ty jeno, to jest pierwszy tak długi tekst twojego autorstwa który czytam. Do tej pory miałem wrażenie, że mentalnie stać cię na jedno zdanie i memaska ( ͡° ͜ʖ ͡°) na jedno komcio.