Wpis z mikrobloga

Jakoś niedawno dyskutowałem sobie z lewakami i stwierdziłem że konserwy na wykopie nie potrafią złożyć więcej niż 3 zdań, stąd brak jakichkolwiek dłuższych wpisów po prawej stronie wykopu, podczas gdy lewaki produkują się czy to na mirko, czy tworząc jakieś tygodniki, czy robiąc filmiki na jutub.

Chyba wykrakałem, prawak postanowił zabrać głos XDDD

Oczywiście musiało paść na najważniejszy dla każdego konserwatysty temat czyli poda... homoseksualizm.

Jakiego argumentu używa nasz drogi @ziemba1 ? Jakieś pomysły? Tak Maliszak brawo! Argumentum ad naturam XD

Homoseksualizm jest zły bo jest NIENATURALNY

EOT LEWAK ZAORANY.

Pomińmy cały wstęp, bo w sumie to cały ten wpis to polemika z kontrargumentem innego mirka, który słusznie zauważył że konserwy zawsze miały z czymś problem - kiedyś to była leworęczność, którą tępiono, używając tego samego argumentu (skoro większość pisze prawą ręką, to pisanie lewą jest nienaturalne).

Tu wchodzi cała na biało, uwaga uwaga - MORALNOŚĆ. Tak, dobrze słyszycie. Stosunek homoseksualny jest nienaturalny, bo jest niemoralny. A czemu jest niemoralny? Zacytuję:

Wiec podsumowujac, biorac pod uwage to jak stworzyla nas matka natura argument odwolania do natury uwazam za prawdziwy, poniewaz stosunek seksualny jest moralny a w innym celu niz zaplodnienie jest moralnie zly.


Rozumiecie? Stosunek w innym celu niż zapłodnienie jest zły. Kropka. Lodzik? Zły. Macanko? Złe. Seks dla przyjemności? Zły. Jedynym celem pożycia jest tworzenie nowego życia, czego nie rozumiesz lewaku?

No ale tu pojawił się problem, więc kolega musiał wykonać pięciokrotne salto z telemarkiem.

Jesli stosunki seksualne nie sa dla ciebie moralnie zle to postepujac zgodnie z natura powinnienes zapladniac jak najwieksza ilosc partnerow. Nie ma wtedy nic zlego w rozwiazlosci seksualnej.


Nie ma nic złego w rozwiązłości seksualnej JEŚLI jej celem jest robienie dzieci XD Uświęcone będą patorodziny wielodzietne, światłość wiekuista niechaj im świeci, albowiem to one są solą ziemi, tej ziemi.

Zakladanie rodziny wtedy tez jest rzecza naturalnie sprzeczna.


A nie jednak nie rodziny. Rodziny też są nienaturalne. Jesteśmy zwierzakami, których jedynym celem powinno być przedłużenie gatunku. Uprawianie seksu z innych powodów jest niemoralne i niezgodne z naturą... oh wait.

Nasz drogi filozof przypadkiem wpadł w pułapkę własnego pokręconego rozumowania (a raczej jego prób). Otóż argument o nienaturalności używany jest głównie w kontekście religii - ad naturam to katolicki sposób na wyjaśnienie że jak Bóg coś powiedział, to tak ma być, bo tak jest naturalnie, zgodnie z naturą oznacza zgodnie z tym co mówi Pismo Święte w tym temacie, elo. Ale @ziemba1 nigdzie nie używa katolickich kalk. Mówi o MATCE NATURZE.

A co zrobiła MATKA NATURA? No cóż, nie dość że obdarzyła nas, ludzi, wieloma możliwościami sprawiania sobie przyjemności, umiejscowiła w naszych anusach prostatę i unerwione miękkie tkanki, to jeszcze to samo zrobiła z resztą flory i fauny, która NIEZGODNIE Z NATURĄ rżnie się na potęgę. Przykłady? Prosze bardzo.

Delfiny czerpią z seksu tak wielką radość, że nie tylko zdarza im się bzykać dla czystej przyjemności, ale również gwałcić, uprawiać seks grupowy, a nawet wykorzystywać seksualnie inne gatunki jak żółwie czy płaszczki. Równie bujne życie seksualne prowadzą chociażby szympansy. Tam występuje nawet prostytucja - samice często odpłacają samcom seksem za obronę czy pożywienie. Lwy potrafią kopulować 20-40 razy dziennie, dla zabawy. Szacuje się że na narodziny jednego lwiątka przypada aż do 3 tysięcy stosunków seksualnych.

A wracając na sekundę do rodzin - no cóż, trzeba to powiedzieć np. pingwinom, które często spędzają z partnerem całe życie. Partnerem, bo wśród pingwinów homoseksualizm jest dość normalny, a obserwacje wykazały że nie tylko odbywają regularne stosunki płciowe, ale po podłożeniu im jaja wychowały małe pingwiniątko dokładnie tak samo jak heteroseksualne pary. Nienaturalny homoseksualizm zaobserwowano u wielu innych zwierząt, od delfinów i makaków, po łabędzie, mewy czy papugi.

Chyba wolałem jak prawaki się nie odzywały XD

#bekazprawakow #neuropa #4konserwy #lgbt #homoseksualizm
Pobierz Kozajsza - Jakoś niedawno dyskutowałem sobie z lewakami i stwierdziłem że konserwy na...
źródło: comment_1614861990L21zjlIe0F5sjsQOGSWKzR.jpg
  • 77
@Kozajsza:

Homoseksualizm jest tak samo nienaturalny jak noszenie ubrań


Rak pustelnik

korzystanie z roweru


Kruki i naczelne korzystają z narzędzi

używanie lewej ręki


Niedźwiedzie polarne są leworęczne - są na to badania

zawieranie umów cywilno-prawnych zwanych potocznie małżeństwem


Tylko to nie jest naturalne, bo człowiek nie jest monogamistą. Jednak istnieją gatunki ściśle monogamistyczne (sporo ptactwa i jakieś pieski preriowe), które po śmierci partnera nigdy nie szukają nowego.

100% małżeństw dwójki rowerzystów
@pan_warell: I tak oto właśnie odpowiadając bez żadnych argumentów, ironizując i kpiąc okopujecie się w swojej bańce robiąc z siebie takich samych fanatycznych idiotów co prawa strona od "homoseksualizm jest zły bo buk tak mówi"
Tu bym polemizował, bo to wcale nie jest tak że każdy homoseksualista absolutnie brzydzi się płci przeciwnej, to nie jest system zero-jedynkowy, a raczej skala, na której znajduje się seksualność każdego człowieka.


@Kozajsza: Oczywiście, jest pełno nawet skrytych homoseksualistów którzy pozakładali rodziny. Tylko czy można ich nazywać homoseksualistami czy jednak będą to już biseksualiści?

Vide to co napisał kolega:

@pan_warell: ludzki homoseksualizm jest nienaturalny, bo pingwin gej okazał się biseksualny
@pan_warell:

ale do czego prowadzi ta dyskusja?


Ty mi powiedz, ty ją prowadzisz w żenujący sposób.
Ja chciałem dać zagadnienie do dyskusji, przemyśleń próby pomyślenia odwrotnie niż na codzień, a ty sprowadzasz to na tory absurdów, bo ty już swoje wiesz.

W takim razie to co jest nienaturalne, staje się dla człowieka naturalne, bo w genach mamy ucieczkę od natury.


Miałem kiedyś z kolegą taką rozmowę. Skoro gniazdo ptaka będące jego
Żenujący poziom.


@ozomidaf: Sorry, mam w zwyczaju zniżać się poziomem argumentacji do oponenta w dyskusji.

Miałem kiedyś z kolegą taką rozmowę. Skoro gniazdo ptaka będące jego domem jest częścią przyrody i natury. To 100 piętrowy wieżowiec ze stali i szkła będący domem człowieka też jest częścią natury.


Skoro pochwa kobiety jest silnie unerwioną dziurą z mięsa i włożenie w nią penisa jest przyjemne to jest częścią przyrody i natury. To odbyt
@Kozajsza: czytanie ze zrozumieniem też nie jest twoją mocną stroną ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mireczku, napisałem ci:

patrz ty jeno, to jest pierwszy tak długi tekst twojego autorstwa który czytam


pomijam, to, że wstawieniem tych linków sam się zaorałeś ale widać przeoczyłeś jeszcze dodatkowy element wynikający z kontekstu mojej wypowiedzi.

Jak tak wygląda twoja logika, to serio daruj sobie i nie marnuj sobie i nam czasu na
@Kozajsza:

Sorry, mam w zwyczaju zniżać się poziomem argumentacji do oponenta w dyskusji.


Świetny poziom prezentujesz. Większość twoich argumentów obaliłem przykłądami z natury, bo nie masz pojęcia o naturze.

Skoro pochwa kobiety jest silnie unerwioną dziurą z mięsa i włożenie w nią penisa jest częścią przyrody i natury.


Jest.

To odbyt mężczyzny będący silnie unerwioną dziurą z mięsa też jest częścią natury.


Odbyt też jest częścią przyrody i natury. Ale chyba
@ozomidaf: Ej ale wiesz że ten wpis od początku miał na celu udowodnienie że posługiwanie się argumentum ad naturam w dyskusji o wyższości moralnej seksu heteroseksualnego nad homoseksualnym jest skazany na porażkę, bo moralność i natura to dwa osobne byty?

Ty zaś próbujesz nadal brnąć w ten argument zarzucając przykładami z natury i zastanawiając się czy pingwin był homo czy biseksualny XD Argumentum ad absurdum to jest wszystko to co wypisujesz
prostu wyłączałeś komputer z bólem głowy


XD Mireczku nie przyjdzie do głowy, że po prostu nie siedzę codziennie po kilka godzin na tym padole moderacji?

@Kozajsza: no, Mireczku, taką skalę domysłów jaką tutaj przypuściłeś, aby wyprodukować tego fikoła, rzadko się spotyka.
ciężko stać z boku widząc taką błazenadę


@pan_warell: Waszą? Na pewno.

Ty zaś próbujesz nadal brnąć w ten argument zarzucając przykładami z natury i zastanawiając się czy pingwin był homo czy biseksualny


@Kozajsza:

Nie "próbuję", tylko argumenty z natury homoseksualizmu, które są przedewszystkim argumentem lewej, a nie prawej strony w sporze o homoseksualizm, nie trzymają się kupy. Bo te argumenty od natury odnoszą się do zachowań homoseksualnych, a nie do
Skoro homoseksualizm u pingwinów jest naturalny to skąd te homoseksualne pingwiny mają jajo do wysiedzenia? Z nienaturalnego podłożenia.


@ozomidaf: Chciałbym tylko zauważyć, że generalnie kiedy mówimy o zwierzętach to często rozważamy ich naturę w kontekście grupy osobników, więc nawet jeśli dana para nie może wypełnić funkcji prokreacyjnej to nadal może chronić młode i w ten sposób zadbać o trwałość gatunku.
@ozomidaf: spytam inaczej. Jaki jest sens takie dywagacji. Jako osoba heteroseksualna, która lekko obrzydza homoseksualizm szczerze mówiąc, nie rozumiem celu tej dyskusji.

Chcesz pokazać, że homoseksualizm jest nienaturalny, czyli zły i należy go wytykać palcami? Czy robisz listę rzeczy naturalnych i nienaturalnych, bo masz akurat wolne popołudnie xD