Wpis z mikrobloga

@Dibhala: no nie wale w #!$%@?, ponoc od pixel 2 usuneli to i musisz miec chromecast, #!$%@? mac jakie to jest #!$%@?, 30 urzadzen potrzebujesz zeby wszystko od tak dzialalo, telewizor za 9k, telefon za 2k i nie mozesz sharowac screena xD
@CarlVonVogel: @pedro-lbn: chcialem czystego androida bo mam dobre wspominenia z nexusa i przesiadlem sie z iphone 11 pro, chodzi fajnie wszystko spoko, ale no mnie nawet takie pierdy potrafia #!$%@?, jak jeszcze cos znajde to leci zwrot, ale nie wiem co innego brac bo ten mi sie podoba bo jest w miare "mały", spoko bateria trzyma i ogolnie bardzo spoko opinie
@CarlVonVogel: spokojnie kolego ( ͡° ͜ʖ ͡°) po pierwsze doskonale było wiadomo, że z Pixel jest problem w tych kwestiach, wujek Google by pomógł, po drugie czy te aktualizacje są tak zajebiście ważne? Samsung też dobrze aktualizuje swoje telefony w serii S i A. Mity tylko powtarzasz, też byłem zwolennikiem czystego Androida od serii Nexus, ale od jakiegoś czasu (dobre 4 lata) telefony z nakładką zaczęły działać
@pedro-lbn: no dla mnie jest to #1 w telefonie. Czekaj, który android ma 5+ lat wsparcia? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Aaa, żodyn, no tak gejowski iPhone no to trudno kupiłem.

Tak na poważnie to dla mnie aktualizacje są priorytetem ale dla większości aparat i co zrobisz? śmieję się tylko że pokolenie fotografów nam rośnie więc... :)
@RamboRobert: mi owszem, bawiłem się w to kupę czasu. Ale weź pan taką siostrę moją, brata, mamę, ciocię - A CO TO JEST? A PO CO? A JAK? więc wybacz gościu... zwykły kowalski nie ogrania a telefon z reguły jest dla kowalskiego właśnie... ¯\_(ツ)_/¯

@pedro-lbn: No tak, tak, szkoda tylko że wszystkie osoby które znam i programują na androida właśnie mają iOS'y XD Tak samo jakimś cudem spece od SEC-IT
@pedro-lbn: no ciężko żeby było inaczej jak raz że jest darmowy, dwa że android to telefon za 500 i 5000 PLN to to wybacz XD Nawet się nie łudzę że iOS zdobędzie 30% rynku bo to raczej niemożliwe, chyba nawet 20% nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale to lepiej dla mnie, bo jakby miał z te 50% to już by tych dziur było znacznie więcej w