Wpis z mikrobloga

K---a jak nie urok to sraczka, kupilem #android po przejsciu z #ios bo mnie denerwowal, a #pixel znow nie ma shareowania screenu z telewizorem jak nie masz chromecast :facepalm:, airplay za to dziala na ios wyśmiecie

Ja p------e
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pedro-lbn: np. gdzie notch był pierwszy? w androidzie. popaczyli, popaczyli no i cyk wprowadzili później, android'a oszukasz zdjęciem XD a iOS ma skanowanie twarzy w 3D ( ͡° ͜ʖ ͡°) szkoda tylko że nie umie zeskanować mordy w maseczce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@CarlVonVogel: myślę, że Android doszedł do ściany w kwestii innowacyjności, mają wszystko czego chce przeciętny użytkownik, resztę braków uzupełniają bardzo dobre nakładki, także docelowo za 10 lat iOS będzie przypominał Androida w kwestii funkcjonalności.
  • Odpowiedz
@CarlVonVogel: face id nie jest taki bezpieczny, obejrzyj sobie ostatni tech week. Przesiadkę planuje na iOS jak będzie tak uniwersalny jak Android z miui12 czy one ui. Notch poszedł w niepamięć, bo nie dość, że wygląda okropnie to lepiej mieć powiadomienia.
  • Odpowiedz
telewizor za 9k

klikam przesyłanie ekranu i nie wykrywa LG


@FreakyYak: kupiłeś telewizor LG za 9k? Trzeba było brać Sony z androidem to by działało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@BooB: taa OLEDa LG OLED65CX3LA
zeby mial te wsparcie hdmi co ma ps5 i inne bajery, a tu takie gowno, szkoda ryja strzepic, albo kupie chromcast albo fona oddam
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CarlVonVogel: iOS zamienia się w starego LagDroida. Działa dobrze na najnowszym iPhone. Potem z każdą aktualizacją coraz gorzej. Nie wspominając o tym, że aktualizacje są przymusowe i jak coś spaprają w nowym iOS to nie ma zmiłuj.
I tak zniszczyli 3D Touch, galerię zdjęć, nastawianie budzika.
Bateria znika w oczach przy wyłączonym działaniu w tle dla 98% aplikacji. Przy zapchaniu telefonu zaczyna gubić animacje.
G---o a nie telefon, te aktualizacje
  • Odpowiedz
@GrafikaUltraHaDe: z tego co widzę nie jesteś osobą dojrzałą bo taka osoba podejmując dyskusje wie jak patrzeć z obu stron. Ty natomiast tylko z jednej. Aktualizacje to ważna sprawa, nic nie jest przymusowe, mój stary iPhone 8 nie gubi klatek a skoro już tyle obaliłem nie ma sensu dyskutować bo zachowujesz się jak typowy troll :) a weź pod uwagę ze android tez ma wady tak samo jak iOS. Ale
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CarlVonVogel: marketing Apple działa. Piękny ból d--y po tym jak się słyszy, że średniaki z Androidem za 1100 zł są lepsze od najnowszych flagowców Appla za 4000 zł.

Tak, Apple ma ładny interfejs, super przeglądarkę Safari. Może nawet za 5 lat dodadzą podpowiedzi przy wybieraniu nr telefonu w dialerze. W zeszłym roku odkryli widgety i spaprali ekran główny dodając jakieś menu po prawej stronie.
  • Odpowiedz
@GrafikaUltraHaDe: żebym ja się tym jeszcze przejmował ( ͡ ͜ʖ ͡) wiesz, wykop to polityczny ściek nie to co te 8-10 lat temu. :) są tu fajni ludzie ale już ich jest tak mało że i ja rozważam w tym tygodniu #usunkonto już jutro wiec mi rybka ¯\_(ツ)_/¯

ps. Zawołać Cię jutro jak będę wstawiać stecką w zborzu nago z moderacji? XD
  • Odpowiedz