Wpis z mikrobloga

@tindeRoman: Em, który 'lewak' mówił o prześladowaniu jego samego? Zwykle raczej ci ludzie mówią o niesprawiedliwości względem mniejszości, więc trochę po #!$%@? przeróbka.
inb4 'geje mogą brać śluby z kobietami to mają równe prawa xd'
  • Odpowiedz
@Precypitat: No to masz odpowiedź na swoje pytanie. Jeżeli chodzi o znalezienie osoby najbardziej pasującej do mema, to nikt tego zakłamanego błazna nie przebije ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 3
To nie lewacy mają za sobą cały aparat państwowy


@L3gion: Przecież socjaliści są u władzy więc czego jeszcze może chcieć fan upaństwowionych form redystrybucji majątku? Już #!$%@? nie wiecie czego jeszcze chcieć i kiedy wreszcie będzie ten "prawdziwy komunizm".

@Bartholomew Sam napisałeś socjaliści. Socjaliści to nie to samo co lewacy.
  • Odpowiedz
@Emes91: przypominam, że dopiero co mówiliśmy o godek, chcesz się licytować na zakłamanych błaznów? ( ͡° ͜ʖ ͡°) poza tym ja nigdzie nie pytałem, bo teraz widzę Twój cytat w wypowiedzi i to nie moje :P
  • Odpowiedz
@L3gion: No tak bo przecież w sądach siedzą księża. Właśnie wydani wyrok w sprawie obrazy uczuć katolików przez zbezczeszczenie obrazu Matki Boskiej i sprawę umorzono. Gdzie ten aparat państwowy katolików?
  • Odpowiedz
@tindeRoman: prześladowania lewaków:
- zakaz państwowych małżeństw jednoplciowych
- pozwy za obrażanie wymyślonych bożków
- miliardy dla organizacji religijnych
- ciężarówki wyzywające gejów od pedofilów
- prezydent nazywa gejów zarazą gorszą
  • Odpowiedz
@Pepe_Roni: abp Stanisław Gądecki porównujący sytuację katolików w Polsce do sytuacji Żydów przed wojną, a także Ziobro ze swoją opłacaną z podatków kampanią przeciwko prześladowaniu chrześcijan w Polsce pokazuje, że jest przeciwnie. Ten drugi atakuje także atakuje w kampanii homoseksualistów co tym bardziej wytrąca Twoją tezę :)
  • Odpowiedz
prześladowania lewaków:

- zakaz państwowych małżeństw jednoplciowych

- pozwy za obrażanie wymyślonych bożków

- miliardy dla organizacji religijnych

- ciężarówki wyzywające gejów od pedofilów

- prezydent nazywa gejów zarazą gorszą od komunizmu
  • Odpowiedz