Wpis z mikrobloga

@co_ta_anglia_to_ja_nie: co jest #!$%@?. To jest content na YT albo Mirko? Rower wyprzedza drugi? Co ty #!$%@? w tym wpisie? KIEDY NAGLE! Co kiedy nagle.
Kiedy nagle co się stało? Rower wyprzedził rower KIEDY NAGLE ten drugi wyprzedził pierwszego!


Z kim ja tu siedzę.. Od 15 lat to samo pytanie codziennie
  • Odpowiedz
Na światłach wszystko się wyjaśniło to był elektryk


@Janesaddiction: Mnie kiedyś tak jakaś starsza babka łyknęła na podjeździe jak jakiegoś leszcza. Też się dziwiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@co_ta_anglia_to_ja_nie: no ja się nie dziwię, że tak się mogło stać. Razu pewnego zjeżdżałem ze Ślęży. Ja na 29er,ktoś na szosie. Jakoś tak się złożyło, że zjeżdżałem szybciej, nie wiem, może ta osoba na szosie hamowała, a ja nie. W każdym razie fajnie było sobie jechać tak szybko. Więc może i tutaj było z górki i MTB w tym momencie był szybszy, a zajął miejsce po lewej, żeby nie musiał co
  • Odpowiedz
a ja nie rozumiem jednego: czemu do #!$%@? oboje jedziecie lewą stroną?


@Emble:
Ja nie rozumiem jednego: Dlaczego ludzie nie potrafią stosować liczebników zbiorowych? Czy to jest takie trudne?
Dlaczego usilnie piszą oboje tam gdzie chodzi o dwóch mężczyzn, gdzie prawidłową formą jest obaj lub obydwaj? Oboje dotyczy par mieszanych, bądź pary dzieci.
  • Odpowiedz