Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@co_ta_anglia_to_ja_nie: chłop sobie zrobił śmieszny filmik a wykopki już hurr durr, w tym kraju się nie można śmiać Polak ma być smutny jak ktoś się do ciebie uśmiecha to znaczy że idiota
  • Odpowiedz
@co_ta_anglia_to_ja_nie
Wy kolarze macie jeszcze wewnętrzne konflikty? XD
Już nie wystarczy ,,smorodziuchy" vs potężne rowery? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jestem Ciekaw jak ktoś ma wspomaganie elektryczne to jak jest nazywany? Volksdeutschem? XDD
Mam w mieście takiego typa co dziecko na rowerze wozi przy - 15 do szkoły na krzesełku i wszędzie się tym chwali. Ze niby praktyczniejsze od auta xD
¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@schaefer: najgorsze dla rowerzystów są hulajnogi elektryczne, chyba nawet jeszcze przed autami. I to nie te zwykłe słabe tylko jak ktoś na porządnym sprzęcie jedzie to sporo rowerzystów (nie mówię że każdy) nie może przeboleć, bo nie może plebsu wyprzedzić gdy to nie xiaomi 250W mocy tylko hulajka z 3-4 kW silnikami xD
  • Odpowiedz
@co_ta_anglia_to_ja_nie ile razy mnie taka sytuacja spotkała. Jadąc na za małym mtb z słabymi przerzutkami wielokrotnie wyprzedzali mnie ludzie na szosach i kolarzy "mtb" jak ten z filmu i potem musisz się męczyć za nimi, bo jeszcze samochody jadą i odrazu ich nie wyprzedzisz. Ty jedziesz swoim tempem, a taki cię bierze za cel do wyścignięcia, a potem kończy się tak, że Ty jadąc swoim tempem jedziesz jednak szybciej od niego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Miało być śmiesznie wyszła jak zwykle wojna i wyzywanie XD.

Opis sytuacji:

Wyprzedził mnie gość na MTB. Stwierdziłem że pojadę chwilę na jego kole i go dogoniłem. Niestety jechał za wolno (brakło mi biegów) i musiałem hamować (słychać terkot bębenka). Poczekałem aż jacyś ludzie przejdą i go wyprzedziłem. Koniec historii.

Po
  • Odpowiedz
@co_ta_anglia_to_ja_nie: O co chodzi w tym filmie? W sensie że typ na szosówce zrobił filmik i wrzucił go na YT, bo ktoś go wyprzedził na przejażdżce w parku? xD
A czekaj, to Twój filmik? Co z Toba nie tak? XD
  • Odpowiedz