Wpis z mikrobloga

Cześć. Sprawa wygląda tak, zmieniam opony w Hondzie Varadero 125. Padło na Pirelli Sport Demon. Do tej pory miałem z tyłu Metzeler, która jest dętkowa. Pirelli jest bezdętkowa. Można ją założyć? Wrzucić do niej dętkę?
#motocykle
  • 12
@EdmundTrombka: wpisz w yt, tubeless conversion. Ogolem to tak kupujesz specjalna taśme od 3M i lecisz od wewnatrz po feldze na srodku tam gdzie stykaja sie nyple i gra gitara, chyba jeszcze jakas pasta bedzie potrzebna ale nie jestem pewien, ogolem patent sie trzyma i chlopaki co jezdza na supermoto mowia ze smigaja z takimi kolami kope lat po torach i wszystko gra
Cześć. Sprawa wygląda tak, zmieniam opony w Hondzie Varadero 125. Padło na Pirelli Sport Demon. Do tej pory miałem z tyłu Metzeler, która jest dętkowa. Pirelli jest bezdętkowa. Można ją założyć? Wrzucić do niej dętkę?


@EdmundTrombka: Przecież Varadero ma odlewane felgi czyli raczej bez dętkowe. To normalnie zakładasz bez dętki. CHyba że to jakaś dziwna felga jest, ale wszystkie odlewane felgi współczesne sa bez dętkowe.