Wpis z mikrobloga

Pokaże wam na podstawie zdjęcia jak wyglądają wymagania p0lek i to bez znaczenia jak one same wyglądają.Zawsze w przypadku facetów mówi się że 'ona to nie Twoja liga" i zwykle ma się na myśli wygląd owej niewiasty.Zdjęcie przedstawia uczestników popularnego tvshow.PIĘKNE (XDDDDDD) polki niżej mają takie wymagania że żaden z kandydatów niżej nie zrobił na nich wrażenia!Jedna twarz zmutowanego ziemniaczka a druga z cofniętą szczęka XD Oczywiście one uważają że należy im się NAJWIĘKSZY PRZYSTOJNIAK na świecę bo to one rządzą rynkiem matrymonialnym.Warto jeszcze dodać że na zdjęciach z instagrama faceci wyglądają praktycznie tak samo a te owe piękności jak inne osoby #blackpill #p0lka #logikarozowychpaskow
Pobierz Liamdot - Pokaże wam na podstawie zdjęcia jak wyglądają wymagania p0lek i to bez znac...
źródło: comment_161458706817IHCQ7p1G26UD70hQ2Kds.jpg
  • 54
Mowilem to już wcześniej powtórzę to teraz. Jesteście zbiorowiskiem kryprogejów nie żadnymi blackpillowcami czy tam przegrywami. Ciagle w waszych wysrywach czytam jacy to mężczyźni są wspaniali, jakie mają fajne rysy twarzy, szczęki, zarosty, gęste włosy. Jak fajnie wyglada ich muskulatura, jakiego pewnie mają tam dużego. To wszystko przy jednoczesnym wyśmiewaniu kobiet, wstręcie do nich, pisaniu jakie są beznadziejne. Wysłałem nawet kilka waszych wysrywow z tagu koledze który jest zadeklarowanym gejem i obraca
@Liamdot: Skoro masz dziewczynę i dobry wygląd to czemu cię tak boli ze jakiś pasztet (jak to uważacie) odrzuca przystojniaków? Co mnie obchodzi jakiś Blackpill skoro seks i panienki zawsze miałem na zawołanie? Napeawde nie widzisz tu niezdrowej fascynacji płcią męską? Bo to aż bije po oczach.
@Liamdot: Moim zdaniem to nie masz żadnej dziewczyny i dobrego wyglądu jak twierdzisz. Twoje słowa przeczą temu stanowi rzeczy. Chyba ze trollujesz, to rozumiem. Żaden przystojny facet z kobietą nie będzie siedział i wypisywał takich bzdur bo „walczy z tymi idiotkami i pomaga kumplom” XD No ale rozumiem, macie swój wyimaginowany świat, określonych wrogów z którymi zaciekle walczycie. Nie wnikam.
@Liamdot: napisałem tylko ze mam seks na zawołanie. No ale już się zaczynasz rzucać. Nie udawaj że tag przegryw i Blackpill nie skupia się głównie tylko na jednym aspekcie relacji międzyludzkich. Ja kończę bo nie mam czasu odpisywać na te bzdury.