Wpis z mikrobloga

@S0MBRER0 z moich obserwacji (jestem praktykantka w szpitalu) ciężej o dziwo szczepienie znoszą młodsi ludzie, w sensie osłabienie, podwyższona temperatura, ogólne zle samopoczucie, niż osoby starsze. O dziurach w pamięci nie słyszałam.
  • Odpowiedz
  • 3
@Natalia-_-: Dzięki za odpowiedź, ja po 1 dawce. A co do tych problemów z pamięcią to może wynika to z wysokiej gorączki i takich spazm bólu, że jakoś nie mogę przywołać co po kolei się działo. No cóż mam nadzieję, że jednak po 2 dawce nie będzie takiej tragedii
  • Odpowiedz
  • 3
@Natalia-_-: Rano była tragedia, pierwszy raz w zycou myślałam że zejdę z tego świata xD wstrzymałam się z pogotowiem, jak widać chyba słusznie bo już jest 100 razy lepiej. A co do gorączki to nie wiem do końca nie mogłam utrzymać termometru, ale czoło całe zlane potem
  • Odpowiedz
  • 0
@Natalia-_-: Ma mniejsza skuteczność ale niby 100% pewności że jak się jednak zachoruje na covid to się jie umrze przynajmniej xD
Jak co roku mam przyzywać takie piekło to chyba jednak podziękuję ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@gardan: Też może tak być, jednak osoby z którymi przebywałam ciągle (wnioskuję że też by miały covid jeśli i ja)i również zostały zaszczepione ta sama szczepionkę w ten sam dzień prawie 0 objawów.
Generalnie jest lepiej, ale bardzo się boję tej drugiej dawki, bo jak będzie gorzej niż teraz to chyba koniec ze mną ( ͡° ʖ̯ ͡°)
I tak to się żyje w tym 2021
  • Odpowiedz
@Natalia-_-:

z moich obserwacji (jestem praktykantka w szpitalu) ciężej o dziwo szczepienie znoszą młodsi ludzie, w sensie osłabienie, podwyższona temperatura, ogólne zle samopoczucie, niż osoby starsze. O dziurach w pamięci nie słyszałam.


Starsi po prostu trafiają do kostnicy, a nie do lekarza. Stąd takie obserwacje
  • Odpowiedz