Wpis z mikrobloga

Znowu nie wołam, bo dalej się uwijam przy tym czteropiętrowcu - ale w międzyczasie pracuję też nad innymi rzeczami. Mam nową paczkę okien które doskonale komponują mi się do takich budynków stawianych w PRL w niektórych zadupiach gdzie pełniły funkcję urzędu gminy, przychodni czy nawet szkoły ;) Trzypiętrowy to typowy plan PRL-owskiego biurowca ofc pomniejszony do moich potrzeb, a w tym dwupiętrowym dostawionym ''pawilionie'' jest recepcja i poczekalnia, a na piętrze sala konferencyjna - całość znakomicie się sprawdza jako siedziba jakiejś mniejszej gminy w Polsce B ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bloksimsow #gry #simsy #thesims #grajzwykopem
Pobierz MarianoaItaliano - Znowu nie wołam, bo dalej się uwijam przy tym czteropiętrowcu - al...
źródło: comment_1614463688QHZzxOQGeq8iaKJEpOp37U.jpg
  • 29
@fizzly: Już wyjaśniałem dlaczego nie - nie podoba mi się wygląd rzeczy i wyposażenia w tamtej wersji plus nie ma do nich meblościanek i normalnych lodówek tylko same plastyczne amerykanizmy. Dwa, The Sims 2 nawet w FHD lepiej chodzi na moim sprzęcie niż cokolwiek innego i bardzo łatwo ją modować, a trzy to większość contentu do TS4 jest płatne a nie będę płacił za byle pierdołę mikropłatnościami.