Wpis z mikrobloga

@Grajox3 a zauważyliście, że kiedyś reklamy można było przewinąć po 3 sekundach jakiś czas później już po 5sek...

A teraz to wciskają od czasu do czasu takie reklamy co lecą po 10sekund i nie można ich przewinąć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@drifcioooo: No chyba nie, mam już kilkanaście miesięcy i żadnego hinduskiego filmy w podpowiedziach. Zreszta nawet jak by się trafił to dalej wole to niż reklamy przed każdym filmem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@zjawa: Dokładniej Family Premium mam.
Dla wygody i YTMusic na wszystkich urządzeniach u mnie w domu najprościej mowiac.
Nie na wszystkim dało by się ustawić vanced czy abp, a przy okazji drożej by mnie wyniosła subskrypcja na inny streaming muzyczny dla całej rodziny.
Gdyby to miało być tylko dla mnie na pc i tel z androidem to bym pewnie nie kupił, a tak zakup YTP jest rozsądniejszą i wygodniejszą opcją.
  • Odpowiedz
@Grajox3: Znam takich co kupili. I oczywiście polacka mentalność, zanim kupili to cisnęli bekę ze ci co kupują to naiwniaki i debile. Jak kupili to zmiana frontu i w ogóle chwalenie się tym gdzie się da. A co ty hehe jeszxcze premium nie kupiłeś? XDD
  • Odpowiedz
@Maciek5000: ja nie wiem o co chodzi z tym YouTube vanced. Wszyscy o tym #!$%@?ą w kółko, a ja jak zainstalowałem 10 najpopularniejszych aplikacji w sklepie Googla nazywających się YouTube vanced to wszystkie są turbo scamem z samymi reklamami (_ )
  • Odpowiedz
Ja mam. Całkiem spoko. Nie wiem co w zakupie niby takiego nienormalnego, ale wykop więc nawet nie pytam xD


@Smol_PP: YouTube premium działa tylko na jedno konto, czy mogę z Żoną współdzielić?
  • Odpowiedz
YouTube vanced


@Maciek5000: z tą appka jest taki problem, że łamie TOS. A google jak czasem randomowo wlepi bana, no to po frytkach, nie założysz nawet następnego konta.

A konto google się przydaje (nawet jako dostęp do google Play na androidzie), już nie mówiąc o ludziach korzystających z GSuite (zarówno jako właściciel usługi jak i korzystający np w pracy), którym jednego dnia może przepaść mnóstwo danych, a nawet jak mają
  • Odpowiedz