Wpis z mikrobloga

@Maciek5000 a da się dzięki temu słuchać przy wyłączonym ekranie?

@przema99 ja nie mam yt premium ale na słuchanie przy wyłączonym ekranie jest prosty sposób. Pobierasz VLC player na telefon, potem na YT pod filmem wybierasz udostępnij --> play with VLC, filmik włącza się w VLC, tam klikasz sobie trzy kropeczki, wybierasz odtwórz jako dźwięk i możesz zablokować telefon. Dodatkowo nie ma żadnych reklam w filmikach jak oglądasz przez VLC.
  • Odpowiedz
@Grajox3: Ja korzystam z przeglądarki Brave. Domyślnie czyści wszystkie reklamy na YouTube (i nie tylko) bez żadnych dodatkowych wtyczek. Na wersji mobile można też w ustawieniach ogarnąć granie przy zgaszonym ekranie i elegancko słuchać bez drenowania baterii.
  • Odpowiedz
polecam ustawić pi-hole ;)


@Retsew: Tylko już on słabo filtruje reklamy video na yt. Ostatnio testowałem to reklam praktycznie tyle samo i jeszcze na urządzeniach mobilnych nie zapisuje historii przeglądania jak idzie przez pihole.
  • Odpowiedz
Podejrzewam, że nikt z blokujących w życiu nie stworzył i udostępnił za darmo jakiekolwiek wartościowej treści w internecie (gownoposty na wykopie się nie liczą) a chcą aby inni im tworzyli i dostarczali za darmo.
  • Odpowiedz