Wpis z mikrobloga

I co owieczki? Dalej zapinacie pasy bezpieczeństwa jak pi*dy? Jak wam premier każe jeździć samochodem z kierownicą w dupie to też będziecie jeździć? XDDD

Ja nie zapinam pasów, no chyba że widzę Policje to zapnę bo nie chce mandatu ale tak to bez, albo trzymam ręką że niby mam ale nie dopinam do końca

#!$%@? ludzie wy naprawdę tego nie widzicie jaki to jest głupi przepis? Ludzie zapinają pasy w całej Polsce a i tak umierają. I zaraz się zlecą pasoidioci i będą starali się mi wmówić że "bEz PaSÓw to BY bYłO wIĘceJ zgONóW" XDDDDDDDDDDDDd

Otwórzcie #!$%@? glowy, to nic nie daje - po prostu dajecie się omotać politykom i robicie co wam każą
#koronawirus #pdk
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GFOzon: różnica jest taka, że sam decydując się na samochód, zgadzam się na pewne obowiązujące zasady. Natomiast jeśli nie chcę nie muszę mieć samochodu i problem z glowy¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 2
@GFOzon no ja też nie zapisał, bo potem tylko żebra połamane, a bez pasów to człowiek bezpiecznie wylatuje przez szybę i nic się nie dzieje, bo nie ma uderzenia, statystyki nie kłamią
  • Odpowiedz
@GFOzon: mnóstwo osób i tak jedzie bez pasów, tylko (jeszcze) nie dobrabia do tego ideologii, także wysyłanie tego tekstu szurom pewnie nie zadziała, a jeszcze faktycznie ktoś uwierzy w spisek z pasami
  • Odpowiedz
różnica jest taka, że sam decydując się na samochód, zgadzam się na pewne obowiązujące zasady. Natomiast jeśli nie chcę nie muszę mieć samochodu i problem z glowy¯_(ツ)_/¯


@Dziki_wieprz: jaka różnica? Przecież nikt ci nie karze iść do centrum miasta. Zakupy online, do tego praca i mieszkanie obok parku lub lasu, ewentualnie zdalnie.
Tak jak i jeżdżąc busem trzeba zainwestować w bilet żeby nie musieć zapinać pasów, tak i tutaj trzeba
  • Odpowiedz
@GFOzon ostatnio miałem taką sytuację: na światłach facet wjechał dostawczakiem w Opla Vectrę który stał za mną. Dostawczy skasowany, Vectra do połowy bagażnik (kombi) cofnięty, bardzo mocno oberwał, mój tam trochę.. ja i facet z dostawczego zapięte pasy - spoko, luzik opadły emocje jest gitara, wypadki się zdarzają, natomiast koleś z Vectry nie zapiął pasów bezpieczeństwa. Do kolekcji uszkodzeń musiał dodać szybę przednią która własnym pustym łbem rozdupczyl, aaa i kierownice
  • Odpowiedz
@TrionicSe7en: no tak ale właśnie o to chodzi, że tak naprawdę nakaz zapinania pasów ogranicza wolność bardziej niż nakaz noszenia maseczek w pewnych miejscach. W sensie jak nie zapne pasów to najpewniej zaszkodzę tylko sobie wiec to moja sprawa. Za to noszenie maseczek po prostu ogranicza transmisje.
  • Odpowiedz
@Dziki_wieprz: @Erus: no właśnie a mnie najbardziej śmieszy jak się wolnościowcy prują w komunikacji miejskiej, że trzeba nosić maski, to ogranicza ich wolność xd bo tak komunikacja miejska to tak sobie powstała sama, naturalnie jak jest miasto to sobie jeżdżą autobusy. Przecież tam jest oddzielny regulamin i nie można robić wielu rzeczy, które można robić np na zewnątrz( ͡° ͜ʖ ͡°) a jak komuś
  • Odpowiedz