Wpis z mikrobloga

Mój dziennik: #hejgrubasie (raport co sobotę po 8:00)
Aktualizacja: 28.02.2021
Waga: 104,27kg (-0,47kg)

Start: 22.05.2020
Waga: ~136kg/180cm
Minus: -31,73kg

Coś zwolniło, jeszcze tydzień na podobnych ustawieniach pociągnę i zobaczę co będzie w następną sobotę, możliwe że trzeba będzie coś zmienić. Cel na marzec to wykręcić wagę poniżej 100kg, ale coś czuję że zaczynają się schody i to nie będzie już takie łatwe.

#zagrubo2021 #dieta #odchudzanie #chudnijzwykopem #redukcja
Hejtel - Mój dziennik: #hejgrubasie (raport co sobotę po 8:00)
Aktualizacja: 28.02.2...

źródło: comment_1614409628Dz3zu2cPT4elodok2Z5MqB.jpg

Pobierz
  • 7
@Hejtel: zmiejszasz kalorycznosc co jakis czas? tzn dopasowujesz do wagi?

ja aktualizuje co tydzien w myfitnespall, przy zalozeniu ze mam tracić 0.5kg tygodniowo i sie tego trzymam. ostatnio mimo trzymania mialem takie zwolnienie, 2 tygodnie stracilem 0.3kg. w 3 tygodniu nic nie zmieniajac polecialo 0.9kg kg i teraz leci juz normalnie okolo 0.4-0.6kg na tydzien. więc jak zmniejszasz na biezaco kaloryke a wczesniej Ci schodzilo normalnienprzecie to bym przeczekał i po
@dictionaryman: od maja się ważę gdybym miał robić to codziennie to dostałbym #!$%@?. Waga to tylko cyfry, cieszą nie ukrywam ale najbardziej cieszy widok w lustrze. Założę się że gdybym nie ćwiczył siłowo to waga już dawno by pokazywała grubo poniżej setki. Te prawie 32 kg cieszą, ale najbardziej dumny jestem z proporcji ciała jaką udało mi się zrobić, czyli klata i barki duże a tali "wąska".
@bezsensutenwykop: celuje w 2900, ale niekiedy zdarzy się więcej niekiedy mniej ale nie drastycznie, ważę tylko strategicznie rzeczy. Oczywiście uwzględniam w tym to że robię ponad 10k kroków, trenuje siłowo x3 i x2 robię cardio