Wpis z mikrobloga

@DamianeX1X: o też to mam, jakieś dziwne górki na tyle czaszki, do tego jedna strona łba jakby szersza od drugiej(jak zrobię sobie zdjęcie z frontu to wygląda jakbym miał oczy, nos i usta przesunięte lekko w prawo).
Ale mimo wszystko chciałbym znów mieć 19 lat, bezapelacyjnie. A gdybym jeszcze wiedział to co teraz wiem...
  • Odpowiedz
@Heroina340: też chciałbym móc się cofnąć do tego wieku będąc blackpillowcem, niestety tkwiłem wtedy w głębokim redpillu, ostro n---------m zimne prysznice(nie żartuję), nofap, bieganie itp, nie żebym tego dalej nie robił, jednak wtedy łudziłem się, że to cokolwiek zmieni i uniknąłbym rozczarowania
  • Odpowiedz
@ropemaxxer: A ja właśnie odwrotnie, oralbym wtedy za dwóch, zacząłbym ćwiczyć siłowo na poważnie w wieku 19 lat, a nie k---a 27. Nie przeoczył bym żadnej imprezy, każdy weekend to były by jakieś tańce i próba wyrwania jakiejś francy. Nie było by piatku/soboty żebym w domu siedział. A w tygodniu silka/sport. Choćbym miał p--------c na zawał przed 40.
  • Odpowiedz
@ropemaxxer: No wiadomo, gdybyśmy wiedzieli to co teraz wiemy... Ja przegrywałem w domu, albo siedziałem przy komputerze grając w gry i przeglądając p------y których teraz nawet nie pamiętam, albo z podobnymi do mnie kolegami spijałem piwerka/wódeczkę w domu u kogoś z nas, oczywiście w hermetycznym kilkuosobowym towarzystwie.
Sukcesem był wyjazd na jakąś dyskotekę czy festyn kilka razy w roku, gdzie i tak nie tańczyłem ani nie bawiłem się, bo się
  • Odpowiedz
@DamianeX1X: Ja od 15 roku życia zacząłem łysieć. Jeśli to genetycznie, to uważaj na stres. Złe samopoczucie, dużo kortyzolu i brak snu sprawiają, że łysienie staje się śnieżną kulą. Od kiedy miałem 21 lat, to nie miałem włosów z przodu głowy. Im dłużej łysiejesz to tym szybciej lecą włosy. Jak miałem 19-20, to wypadały mi pod prysznicem widocznymi garściami. Część, która nie wypadła zrobiłą się i tak na tyle cienka,
  • Odpowiedz