Wpis z mikrobloga

#patologia #patologiazewsi #narkotyki #piatekpiateczekpiatunio #prawo

Mirki, nie obchodzi mnie czy będziecie wyzywać mnie od 60 albo kapusi... Mam pytanie czy postąpił prawidłowo.
Szedłem z 2 kumplami i koleżanką wokół jeziora się przejść wieczorem i jakiś młodszy od nas chłopak prawdopodobnie po narkotykach nie mógł ustać w miejscu i sapał jak parowóz rzucił się bez przyczyny na kolegę i go kopnął z low kicka i dalej się rzucał. Nie słuchał nas i się zbliżał niebezpiecznie. Nie szukaliśmy zaczepki ani problemów, bo mamy po 21 lat , a on jak się dowiedziałem dopiero 17 skończył, dalej się rzucał w naszą stroną, więc wezwałem policje ( bałem się bo 1 taka akcja, a wiem, że gdybym oddał mu i by mu się coś stało, to ja bym odpowiadał według prawa ) podczas rozmowy z funkcjonariuszem podając dokładną lokalizację i całe zajście 7 dziewczyn ( 15-16 lat zaczęło uciekać ) a jego 1 kumpel błagał, żebym odłożył telefon bo nie chcą mieć problemów z policją.
Czy dobrze zrobiłem dzwoniąc po policje? Jestem raczej osobą unikającą agresji i tym bardziej nie chciałem typa podkręcać, żeby nie było gorzej
  • 8
Było was trzech trzeba było go przekopać i po temacie, jak się czegoś #!$%@?ł to by na psy nie zadzwonił a na drugi dzień by wam jeszcze podziękował za taką uliczną resocjalizację i samopomoc koleżeńską..

Nie wspominam o atencji Karyny która z wami była xd