Wpis z mikrobloga

@Sefton jestem z takiego rocznika, że sama miałam możliwość śmigania w takich paskudnych rybaczkach w głębokiej podstawówce, więc wiele trendów już widziałam na własne oczy ( ͡~ ͜ʖ ͡°) To nie tak, że mówimy zupelnie o czymś innym, ale sama robię zakupy w sieciowkach i widzę, że w ostatnim czasie jest coraz mniejszy wybór, jeśli nie chcesz podążać za aktualnymi trendami w takim zakresie, jaki można zaobserwować na
@Sefton ja go pamiętam właśnie z lat 90tych i mimo że nikt mnie nie zmuszał wtedy do chodzenia w nim, to pamiętam taką jedną okropną brązowa marynarkę mojej matki xD Trauma na całe życie.


@zielona_kulka: Szacunek dla mamy, sam bym teraz taką założył. Ale dobrze, że już nie mam kurtek sztruksowych z dzieciństwa, dziwnie by to połączenie ze spodniami wyglądało
@zielona_kulka: @Sefton: @Anty_Chryst: Jest to nieładne, to prawda, ale sama za podstawówki latałam i w rybaczkach (a do tego koszulka przed pępek z frędzlami) a parę lat później w dzwonach XD Jak ktoś jest młody to się ubiera tak jak reszta, (przeważnie, chyba że ma rodziców którzy kumają modę) nawet jak lansowany styl jest dziwaczny. Indywidualny styl mi się ukształtował jak miałam coś koło 20 lat i bez żenady
wouldanidiotdothat - @zielonakulka: @Sefton: @AntyChryst: Jest to nieładne, to prawda...

źródło: comment_1614360897bNWfIIB4QSt7GnAtoCmqd0.jpg

Pobierz
@would_an_idiot_do_that: no ALE TO MĘSKIE SPODNIE. GDZIE SUKIENKA?? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A na serio, to jak czytam ten wątek, ale i inne w tym serwisie, to czuję, że PRL tkwi głęboko u ludzi, którzy go nawet nie doświadczyli. Problemy z tym co kto nosi, jaki ma telefon, na co wydaje pieniądze czy jakiej muzyki słucha. Najlepiej, żeby każdy miał mundurek i się nie wychylał bo jak
@Sefton: ale w sukienkach (m.in nieśmiertelnych małych czarnych) też Coco chodziła ( ͡° ͜ʖ ͡°) mi się wydaje że takie podejście o którym mówisz to raczej wyparcie / zapomnienie tego jak się ubierało będąc w wieku gimnazjalno-licealnym (czyli przypałowo XD). Plus, narzekanie na młodsze pokolenia jest udokumentowane już w kulturach antycznych więc wydaje mi się że to po prostu ludzkie żeby nie rozumieć do końca czym się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Sefton: ja nie mam problemu, ja po prostu oceniam bo mam do tego prawo i tyle ¯\_(ツ)_/¯ taki ubiór jest #!$%@? i elo xd tak samo ktoś inny może powiedzieć, że moją bluza jest #!$%@? albo spodnie nie modne

Razi mnie taki ubiór w oczy bo jakbym chciał oglądać meneli to bym se poszedł pod monopolowy xd
@Sefton: ja nie mam problemu, ja po prostu oceniam bo mam do tego prawo i tyle ¯_(ツ)_/¯ taki ubiór jest #!$%@? i elo xd tak samo ktoś inny może powiedzieć, że moją bluza jest #!$%@? albo spodnie nie modne

Razi mnie taki ubiór w oczy bo jakbym chciał oglądać meneli to bym se poszedł pod monopolowy xd


@Anty_Chryst: Jasne, że masz prawo. Masz prawo do wielu rzeczy.

Smutne tylko jest