Wpis z mikrobloga

@wolfKida:
No nie przesadzajmy ja przy -4 i -3,5, zezem i astygmatyzmem widzę dość dobrze, dopiero na większym dystansie szczegóły zaczynają się rozmazywać. #!$%@? to jest dopiero w nocy jak każde światło zaczyna walić nieskończoną ilością nitek we wszystkie strony...
  • Odpowiedz
  • 36
@szczuronap troche trudno mi uwierzyć, ale jeśli to prawda to szacun. Sam mam -3.25 i nie wyobrażam sobie żebym miał wyjść na ulicę bez okularów/soczewek
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Barto_: ja muszę poczekać jeszcze kilka lat aż będzie pewne, że wada się ustabilizowała. No a drugi powód to taki, że jako student mnie nie stać i tak xD. Ale w przyszłości też chciałbym wykonać korektę
  • Odpowiedz
  • 3
@rajtaracper są różne usługi. Różne lasery najlepszy lentivu obecnie jakieś 8400pln. Żona właśnie też miała robiony miesiąc temu. Optegra we Wrocławiu.
  • Odpowiedz
  • 9
@lemken przynajmniej - 3.75.
Ta operacja odmieniła mi życie.
Świat w HD jest zajebisty.
Człowiek tego nie docenia.
Zawsze miałem słabsze szkła niż wada bo wiadomo żeby nie progresowala tak szybko.
  • Odpowiedz
@scully: U mnie prócz wady wzroku dochodzi jeszcze alzheimer i brak pamięci do twarzy czy imion. Spotkam kogoś po roku, to go #!$%@? nie poznaje albo nie pamiętam jak ma na imię, dramat.
  • Odpowiedz