Wpis z mikrobloga

Najwiekszymi przegrywami a wrecz zboczonymi gnojami są meskie zera cykajace i wrzucajace foty kobiecych tylkow na tag #dupeczkizprzypadku . Chcialbym zeby kiedys ktos was przylapal, obil wam morde i wrzucil wasze obite ryje do neta :D


@MisterTwister: Jesteś dzieciaku jeszcze na takim etapie, że myślisz że kobieta za stanięcie w jej obronie powie "mój ty bohaterze" i następnie ci to wynagrodzi, dając d--y, i do tych fantazji pewnie
  • Odpowiedz
@Arsenazo: Tak jestem dzieckiem, w dodatlu jestem na takim wlasnie etapie ziomek i dokladnie licze ze kazda mnie uzna za bohatera, ze wszystkim masz racje, dokladnie tak jest. Cholera jak Ty mnie znasz moj ty psychologu XDDD
  • Odpowiedz
@MisterTwister: Nie trzeba być psychologiem, srasz żarem z powodu czegoś, na co każdy normalny dorosły człowiek wzrusza ramionami xD Jak pryszczaty okularnik z amerykańskiej komedii, stający w obronie pryszczatej okularnicy zaczepianej przez uczniów ze starszej klasy xD Na fotografowanie ludziom samochodów, tatuaży, fajnych butów, śmiesznych fryzur, psów na smyczy i innych pierdół, też się wściekasz? xD
  • Odpowiedz
@Arsenazo: Trzeba robic foto obcym dupom tylko dlatego wg takich stuleji jak wy ubiera sie wyzywajaco? Super! To idzmy dalej tym tokiem myslenia i zacznijcie usprawiedliwiac gwalty bo jakas laska ubiera sie wyzywajaco xD Jeżeli nie kumacie problemu w tym, że jakiś facet fotografuje obcą kobietę na miescie masz mega d------y system moralny, albo dopóki nie dotyczy to was czy waszych bliskich i próbujecie racjonalizować patologię bo ktoś się ubiera
  • Odpowiedz
@MisterTwister: ale przecież usprawiedliwianie gwałtów skąpym ubiorem to już normalne zjawisko u niektórych. Zwłaszcza u prawaków, którzy rękami i nogami bronią się, by nie zmieniano definicji gwałtu.

No tak, ładna laska założyła mini to można ją napaść i zgwałcić. LOGIKA, czego nie rozumiesz lewaku?
  • Odpowiedz
@Antorus: ten caly tag dupyzprzypadku to wylegarnia potencjalnych gwalcicieli i zboczencow. Skoro wg nich nie robia nic zlego to niech nie robia fot z przyczajki, ale nie, zapomnialem ze to stulejarskie tchorze xD
  • Odpowiedz
@MisterTwister: ale to ty się prujesz myslisz że pierwszy taki jesteś? chcesz zbawić świat to pisz do admina wykopu żeby zalobkowali tag bo ciebie uraża.
bo takich internetowych rycerzy to tutaj na pęczki szkoda ze wasza moc kończy się napisaniu tego samego sto razy
zalosne
  • Odpowiedz
@MisterTwister:

jakbym zobaczyl typa ktory cyka takie foty znienacka mojej zonie badz corce to bym zatlukl


G---o byś zrobił, maks może byś się wyplakal na wykopie. Co trzeba mieć w głowie żeby z powodu zdjęcia rzucać się z łapami na kogoś? Może się przenieś na jakiś wykop z Arabii Saudyjskiej. Ja akurat nie robię zdjęć na ten tag, ale gdybyś do mnie wystartował z jakiegos równie urojonego powodu to minimum
  • Odpowiedz