Wpis z mikrobloga

@wojskowy-onanista1: Jest tag NSFW( ͡° ͜ʖ ͡°) pozatym nie przesadzaj po nocnej przezyjesz kilka obrazków które szybko ominiesz. To normalne ze na nocnej sie nie taguje. A przykro mi to mowic ale wykop to forum do wszystkiego wiec mają pełne prawo wrzucac takie rzeczy.
  • Odpowiedz
@Konkaki: Jest tag, bo zgłosiłam wpis, ile razy mam powtarzać? Wcześniej nie było nic

A przykro mi to mowic ale wykop to forum do wszystkiego wiec mają pełne prawo wrzucac takie rzeczy.


Ale podstawowe zasady współżycia społecznego obowiązują
  • Odpowiedz
@Eattrashdiefast: Gołe baby to tam jeszcze pół biedy. Nieszkodliwe kopiowanie obrazków z internetu.

Zajrzyj pod #dupeczkizprzypadku. Tam to dopiero jest s---------a. Chodzą po sklepach, robią zwykłym kobietom foty z ukrycia a następnie wklejają na tamten tag z najbardziej spermiarskimi opisami jakie możesz sobie wyobrazić.
  • Odpowiedz
jak myślisz że twoje życie jest żałosne to wyobraź sobie że są ludzie którzy wrzucają gołe baby na wykop


@Eattrashdiefast: jeśli zastanawia cię co inni ludzie wrzucają sobie do internetu, to twoje życie jest faktycznie żałosne.
  • Odpowiedz