Wpis z mikrobloga

@Eattrashdiefast: Zgadzam się z autorką tego posta. Skończyłem studia na kierunku ścisłym i uważam również, że przywalanie się do osób postujących nagie kobiety (fr. spermiage) jest obowiązkiem każdego obywatela, gdyż taki występek na dzień dzisiejszy jest ścigany z urzędu. Każdy taki post zgłaszam, a zgłoszenie zawsze rozpatrzane jest pozytywnie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Jelony: doceniam pana działalność, swoją drogą, ja też chciałbym się pochwalić podobną działalnością. Od trzech lat zgłaszam każdy wpis prezentujący gołą babę, a każde zgłoszenie jest rozpatrywane jako prawidłowe, a jakże obrzydliwy obrazek i sam autor wpisu zostają usunięci. Pozdrawiam serdecznie.
  • Odpowiedz
wiesz ze istnieje cos takiego jak czarnalista? Wrzucasz tam te tagi i dajesz ludziom oglądac co chcą


@Konkaki: Są dwa problemy.

1 - wiele osób w ogóle tego nie taguje.
2 - ciągle powstają nowe tagi z tym związane, a miejsce na czarnej liście jest ograniczone.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@robertK:witam, dziękuję za Pana wiadomość, jednakże chciałbym rozwiać Pana wątpliwości i poinformować, że nie prowadzę mojej działalności w celu odbycia stosunku seksualnego z Panią @Eattrashdiefast, ponieważ na szczęście nie muszę szukać takowych, wynika to z faktu, że regularnie biorę udział w stosunku seksualnym z Pańskim ojcem. Pozdrawiam serdecznie.
  • Odpowiedz