Wpis z mikrobloga

@mroznykasztan: Kolego, ładny fikoł.

Paetz to dostał zakazy liturgiczne i zakaz udziału w publicznych uroczystościach (tego pierwszego nigdy nie przestrzegał co nie miało żadnych konsekwencji), z urzędu usunięty nie został a sam złożył rezygnację, NIGDY nie miał wytoczonego procesu za to co robił. Pewnie jeszcze nie dostał rozgrzeszenia przez co nie poszedł do nieba, co?

Plus ważne jest to, że Paetz nie był oskarżony o pedofilię a o molestowanie seksualne księży
Pewnie uznasz mnie za trolla, ale co mi tam - masz niepodważalne dowody na to, że JP II wiedział o przypadkach pedofilii i celowo nic w tym temacie nie robił?


@mroznykasztan: To byłoby jeszcze gorzej - jako szef tego burdelu przez tyle lat nic nie wiedzieć co się na masową skalę dzieje w amerykańskich parafiach, Irlandii, Australii, Indonezji czy Filipinach, całej Afryce i wielu innych miejscach. Co robi jego funfel Degollado.
Pewnie uznasz mnie za trolla, ale co mi tam - masz niepodważalne dowody na to, że JP II wiedział o przypadkach pedofilii i celowo nic w tym temacie nie robił?


@mroznykasztan: nie wiem czy był debilem czy celowo nic nie robił, ale o tym, że dostawał informacje np. o Mccarricku stwierdza świeżutki raport Watykanu