Wpis z mikrobloga

Od kilku dni wchodzę na tag po kilku ładnych miesięcy przerwy. Może nawet i rok będzie. Śledzę kononowicza od ja wiem, 2016 roku? Myślałem, że żadnego Sławeczka już dawno nie bedzie, a ten gość jest twardszy niż Niemiecki. Al Centaurone pociąga za sznurki całego uniwersum i jeszcze mu się nie znudziło, nawet Fiodorczuk zrezygnował, a gość wyjątkowo z tych "nowych" mi przypadł do gustu.
Szkoda. Kononowicz się zestarzał jak cholera ale charakter ten sam, Major wyglądem się bardzo nie zmienił, ale umysłowo to totalny wrak, gorzej niż wcześniej.
Gdzie jest Niemiecki? Ratuj pan tą szkolną, albo chociaż daj pan jeden kozacki filmik jak za starych dobrych czasów.
Menelikano jako były alkoholik to słabizna, wolałem go jak pił, teraz zrobił się z niego zwyczajny youtuberek, nuda, nuda.
Mimo to cośtam się na tej szkolnej dzieje, jakaś kłótnia wpadnie, liścik, spodziewałem się gorszego.
#kononowicz
  • 8
@Sadar: Przez parę lat tak i to jak cholera, ale chodzi mi o ten okres w którym przestałem oglądać, taki sam dziadyga tylko głupszy.
Ja tam chcę kononowicza w olejku lub pomidorkach, a nie jakiegoś pompolini czy srawełka z warszawy. Przepraszam że tak powiedziałem.