Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1904
Przypomnijmy sobie te piękne czasy z kwietnia 2020 gdy dla naszego bezpieczeństwa zamknięto lasy. XD

Ja #!$%@?ę, jak sobie pomyślę, że na rowerze z Yanosikiem na słuchawkach jeździłem bo te gnidy z policji czaiły się na skrajach lasów i parków to się za głowę łapię.

A jak pomyślę, że te same gnidy dziś, po roku tej histerii #!$%@?ą jeszcze większy szajs to jestem najzwyczajniej w świecie #!$%@?.

Ha tfu na polityków i policję.
#koronawirus #policja
Krupier - Przypomnijmy sobie te piękne czasy z kwietnia 2020 gdy dla naszego bezpiecz...

źródło: comment_1614087782PY9WeLsKgU5zO3yGqMkpU6.jpg

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
@Krupier: Pamiętam jak biegałem wtedy po lasach i jak usłyszałem helikopter to kucałem gdzieś pod drzewem i udawałem krzak wilczej jagody. Albo w oddali jak widziałem sylwetki ludzi to od razu skręcałem w inną ścieżkę, bo #!$%@? wie czy to nie jakiś pies przebieraniec. Z perspektywy czasu to fajna zabawa i jakie wspomnienia z życia bandyty covidowego xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Krupier: Ale to tylko u nas #!$%@?/#!$%@?ą takie szopki? Do tej pory trwa covidowy cyrk praktycznie na całym świecie. Pytanie brzmi jak to się dalej potoczy i kiedy i czym się to skoczny

@zenek-stefan1:

Patrząc na bierność ludzi i chociażby to jak pomimo pięknej wczesnej wiosny dalej #!$%@?ą w maskach to śmiem twierdzić, że jeszcze trochę potrwa.
  • Odpowiedz
Pamiętam to gdy triggerowalem wykopowych spierdoxów zdjęciami z wycieczek rowerowych


@DunningKruger: Nieeee nie możesz wychodzić na zewnątrz, zabijesz babcie!!!! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Krupier: Więcej optymizmu życzę. W maskach za dnia chodzi większość ludzi, ale to głównie z obawy przed mandatem. Ja ostatnio wieczorem się długo kręciłem po mieście i nawet w supermarkecie maseczkowcy to już mniejszość, a gdyby się jakiś szur covidowy zaczął pultać, to czuję, że raz dwa zostałby wyjaśniony. Polska się budzi, a przynajmniej ja chcę w to wierzyć
  • Odpowiedz
@Krupier: pierwszy raz w zyciu na szosie uciekałem tym spierdoxom z policji na rowerze XD
Suszyli na zatoczce autobusowej, za zjazdem do centrum handlowego w Opolu, gosc mi zaczał lizakiem i łapami machać, a ja jeb pod prąd na parking centrum i na przełaj na osiedle.

Wtedy andrenaline tak #!$%@?ło, że jezu XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Krupier: ja w zeszłym roku straciłem jakiekolwiek szacunek do policji jaki miałem. Na początku roku ukradli mi auto i jak te k*y z policji się dowiedziały, że nie ma AC to sprawą nie zajęły się wcale. Auto znalazłem sam to nagle wielka afera. I głupie teksty typu: "teraz to niech pan lepiej zainwestuje te kilka tysięcy w AC, bo drugi raz się nie znajdzie...".

Później ta cała pandemia i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@zenek-stefan1: w czasie, gdy u nas zabraniano chodzić po lasach i ścigano spacerowiczow jak i ludzi myjących auta na myjni xD, to np niemiecka policja jedynie apelowała do biwakujących w parkach ludzi o rozwagę i życzyła miłego wypoczynku. Taka mała różnica.
  • Odpowiedz