Wpis z mikrobloga

Ze wszystkich moich papierów najbardziej cenię SPCE. Virigin Galactic to większość mojego portfolio (poza zwykłymi akcjami mam CFD). Nie wiem, czy jest tutaj ktoś bardziej zapakowany w SPCE.
-dzisiaj zapowiadają się duże spadki. Może i zejdziemy do 43 $. Jeśli to dla was za głęboko i macie longi na dźwigni, to uważajcie
- 25.02 będą wyniki finansowe. Jak wiemy - dużo to oni nie zarabiają, więc to będą wyniki przepalenia forsy.
- Ciągle brak info o locie testowym. Skoro teraz nie informują, to pesymistycznie trzeba założyć, że ogłoszenie pójdzie po wynikach.
-Nastroje są raczej spadkowe. Reddit, grupy akcjonariuszy na fb to raczej niedźwiadki (nie liczac największych fanbojów, którzy wchodzili po 7$).
-Wczoraj dowiedzielismy się, że zatrudnią speca z disneya. W warunkach przed lotem byłby to powód do ładnego stonks, no ale taki news tylko wkurzył ludzi czekajacych na lot.
- cała hameryka spada, jeśli to zapowiedź dnia sądu i #!$%@? tesli z rowerka, to i tak lepiej się zabić.

Na pewno nie będę teraz zamykał. To głupi moment. Nawet jeśli spadniemy do 30$ w najgorszym scenariuszu, to na 20$ bym nie liczył. Lot się w końcu odbędzie i odbijemy do 40-50$. Jeśli weszliście w SPCE na short-term, to polecam zostać tu na długo :) do końca roku, przy dobrych wiatrach 100-150$ będzie lajtowo.
Perspektywa nie jest zła. Jeśli lot i kilka następnych się uda, Branson poleci a wkrótce po nim największe gwiazdy, to hype rozwali sufit i zatrzyma się co najmniej na księżycu. W najlepszym scenariuszu to i do konca roku może być 300$ . Nie dajcie się wyleszczyć, ale na pompy teraz to nie liczcie.

#gielda #spce
  • 3