Wpis z mikrobloga

@musicshaggy: I tak i nie, maja delikatnie falowana siersc wiec wiekszosc blota odpada sama jak piesio schnie, gorzej jak cos lepkiego sie przyklei. Troche czesania jest a mycie calego psiaka i x 2 w roku zrzuca siersc to jest misja.
@karygodnykartofel: gowno prace prawie zawsze sa, w Cumbrii jest najnizsze bezrobocie w UK (a przynajmniej tak bylo przed lockdownem). Wiekszosc osob ktore rezygnowaly z pracy lub były zwolnione jeszcze w tym samym tygodniu znajdowaly prace, dluzej zajelo mi zalozenie NI i konta niz szukanie pracy.
@3t3r: No ja juz 5 lat w uk, ale na poludniu siedze i tylko czekam na lato i sie chce przeprowadzic, gdzies, gdzie bedzie mnie stac na kawalerke (~£600) i miec blisko plenery, bo u mnie kawalerki sa po £1000 wzwyz ;( juz od roku planuje i odlozylem na ten cel kilka tysiecy funtow, zeby na lajcie sie przeprowadzic, alez to fituje mi bardziej niz yorkshire/glasgow, musze zrobic research, bo chcialbym
@karygodnykartofel: teraz mam kredyt ale jak na poczatku bylem na wynajmie to placilem £350 za 3 bedroomy i 2 lazienki w Carlisle, ceny raczej duzo nie poszly w gore, zgadałem sie ze znajomym poznanym w pracy i we 2 wynajmowalismy.
@3t3r: Ja teraz place £450 za pokoj 10m2 bez biurka, bo sie nie miesci ;p a i tak mam z £10/h w robo wiec co za roznica gdzie mieszkam, skoro niewiele ponad minimalna, do tego niby teraz mieszkam na wsi, ale taka wies, ze mam trzy ronda obok i autostrade na londyn, budowa domkow dookola/remonty i wiercenie od 2 lat prawie, a ja juz 33lvl i jednak cisza i chodzenie po