Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Od lipca schudłam z 80 kg do 64 aktualnie. Planuje jeszcze do 56 (wzrost 165). Wszystko super ale szczerze kiedy zaczynałam się odchudzac myślałam o wadze 65 że już będę taka laska i wgl, że będzie taki efekt wow. A patrzę w lustro i co, dalej widzę gruba babę. Dziś byłam w sklepie po spodnie i nadal muszę nosić rozmiar l (na początku odchudzania nosiłam właśnie L/XL). Przymierzyłam obcisłą sukienkę z ciekawości i w życiu bym nie wyszła do ludzi w tym bo wyglądam okropnie, brzuch odstaje, nogi dalej grube. Z twarzy coś tam widać różnice ale nie jest to na pewno jakiś spektakularny efekt i dalej jestem brzydka i mam twarz jak ziemniak. Jeszcze docelowo 8 kilo do celu a to przecież nie jest tak dużo więc wątpię że nagle zacznie się coś zmieniać i będę laska. Staram się ćwiczyć ale różnie z tym bywa, robię jakieś interwały z codziennie fit i ćwiczenia na brzuch i ramiona. Jakaś masakra
#odchudzanie #mirkokoksy #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60339cade09e24000a75fe52
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 17
@AnonimoweMirkoWyznania: Akurat rozmiarami w sieciówkach to nie warto się przejmować - szczególnie jeansów. I wagą też. Musisz zacząć doceniać siebie i to jaką drogę pokonałaś, bo takie podejście może się źle skończyć. Poza tym, schudłaś 24 kg i zamiast sobie mówić: „ale super przemianę przeszłam, i tyle zmieniłam w swoim życiu”, to się dołujesz, porównując pewnie do retuszowanych fot na insta. Zacznij siebie doceniać ;)

Poza tym, takie obcisłe sukienki tuby,
@AnonimoweMirkoWyznania: Różnica między 64 a 56 jest spora. Ja przy wzroście 157 cm wyglądałam jak grubasek przy 58 kg (nalana twarz, spore uda, wystający brzuch, ogólnie wizualnie szeroka), a teraz w końcu przy 50 kg wyglądam jak szczupła dziewczyna, a to też 8 kg różnicy.
@AnonimoweMirkoWyznania: Czujesz się jeszcze źle ponieważ dalej sporo ważysz. Masz 165 wzrostu. Idealna waga to -10 czyli, żebyś się czuła szczupło musisz ważyć 55 kilo lub jeszcze mniej. Wcześniej miałaś nadwagę lub otyłość i dobrze, że udało Ci się z niej zejść i zadbałaś o zdrowie, ale jeszcze czeka Cię spora droga. Pomalutku i napewno zobaczysz upragniony efekt ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AnonimoweMirkoWyznania: no niestety, ale przy Twojej obecnej wadze jeszcze trudno o efekt wow ;) jak zejdziesz do tych 56, to już powinno być dużo lepiej

Jestem podobnego wzrostu (163) i dla mnie wyjsciową wagą było 60kg. Teraz ważę ok. 53kg i widać znaczną różnicę ;)