Wpis z mikrobloga

dwa tygodnie temu cieszyłam się jak głupia z nowej roboty, a teraz cierpię wewnętrznie, bo muszę pisać idiotyczne teksty na 1200zzs na temat np. 16 identycznych zasłon różniących się jedynie kolorem ()
#pracbaza #praca
  • 11
@brakloginuf: tzn copywriting to nie jest jedyna rzecz, którą się zajmuje, ale zabiera mi to całkiem sporo czasu. Zmieniłam, bo poprzedni szef był ultrajanuszem. Zamierzam jakoś udowodnić szefostwu, że takie pisanie jest bezsensowne, bo ludzie kupujący poduszki nie czytają ckliwych opisów na stronę a4 o tym, jaki to jest wspaniały produkt. Ale to może jak popracuję tam trochę dłużej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zamierzam jakoś udowodnić szefostwu, że takie pisanie jest bezsensowne, bo ludzie kupujący poduszki nie czytają ckliwych opisów na stronę a4 o tym, jaki to jest wspaniały produkt.


@wellfcuk: nie udowodnisz, bo te teksty piszesz po to aby wpasowac sie w strategie seo. Content is the king, bez niego nie bedzie niczego, jak u kononowicza

Najwazniejsze ze wskazania na januszometrze zmalaly ()
@maciej__: tzn jak pisałam wyżej, nie tylko to należy do moich obowiązków. Właściwie to w hierarchii pilności jest gdzieś przy końcu. Ale jak zrobię wszystko to piszę teksty, myślę że zajmuje mi to ok. 40% czasu pracy. No i zawsze mam coś do opisania, teraz np. mam w kolejce ok 40 produktów.