Wpis z mikrobloga

@AchtKommaAcht: Ale Janusz przesadnie generalizuje. Niektórzy faktycznie traktują studia jako okazję do przedłużenia sobie dzieciństwa, ale są jednocześnie na tyle obrotni, że wychodzą z uczelni zarówno z papierkiem, jak i siatką znajomości, dzięki której łatwo osiągają swoje cele zawodowe. Tak samo mamy studentów pracowitych i wytrwale uczących się, którzy po studiach nie wiedzą co ze sobą zrobić i kończą w jakimś Maku, ewentualnie z braku laku bawią się w doktoraty za
@placebo_ ma sporo racji. Narzekacie na różowe ale jak typ wytyka co by mogło pomóc, np. jakieś przydatne umiejętności życiowe.Jest stary więc dla niego szycie i gotowanie to skile, a chodzi mi o to że na protesty jest czas chodzić ale nauczyć się nie wiem jak działa kod albo zacząć robić słoiki z zamkniętą natura to nie ma czasu. Na przykład. jak typ chodzi do pracy i piwnicy wraca to len, bez
@placebo_: nie mogę uwierzyć, że ktokolwiek z iq wyższym niż 1 może go popierać. W jaki sposób on od tylu lat utrzymuje się na wizji?


@lukasarei: przeciez Mikke to jest taki specjalny fałszywy prorok który ma byc wentylem bezpieczeństwa sfrustrowanych kuców, jemu nigdy nie chodziło o objęcie władzy tylko o to by balansować i być wypłacalny jako polityk dlatego Wipler np pokazał mu fuck-a.