Wpis z mikrobloga

@Jin: przecież genetyka to nie matematyka, więc to taki średni argument xD. Mam np. kumpla co ma 193, a stary ma ze 170-175, matka jeszcze mniej. Do tego listonosz w tym nie miał na bank udziału, bo z ryja wykapany stary xD
  • Odpowiedz
@2-aminopirydyna:

Chodzi o potencjał. Dwóch krasnoludków ma większe szanse spłodzić kolejnego krasnala. Jest duża szansa, że rodzice Twojego kumpla nie wyrośli bo nie byli wystarczająco dobrze odżywieni by ten potencjał wykożystać u siebie. A syn przy kożystnej kombinacji genowej i dobrym odżywianiu wyrósł jak należy.

@serio_serio:

No dokładnie. Chyba każdy pamięta ze szkoły, że najniższy miał ksywkę mały/konus/kurdupel i raczej był pośmiewiskiem nikt normalny nie chce tego dla
  • Odpowiedz
domyślnie nie da rady jej obronić


@serio_serio: znałem senseia karate o wzroście 164 cm, który #!$%@?łby każdemu dyskotekowemu zabijace 190+ cm ( )
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Cyprok: nie od dziś wiadomo że wyższy facet= silniejszy facet xD trzeba ją bronić przed mamutami oraz innymi tygrysami szablozębnymi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Cyprok: Myślę, że nie chodzi tyle o realną obronę, co o instynktowne poczucie bezpieczeństwa. No jak podobają jej się wyżsi, to co ma zrobić, zmuszać się do związku z niskim, bo komuś będzie smutno?
  • Odpowiedz
@TenTypZez: Nie pisałem, że ma się zmuszać. Po prostu różnica 30 cm jest już naprawdę pokaźna i zwyczajnie śmieszne jest jak kobieta 150 cm wypomina niski wzrost komuś kto przewyższa ją o 30 cm xD
  • Odpowiedz
@TenTypZez: Czy 180 cm to naprawdę niski facet? Zwłaszcza, że to też nieprawda co piszesz. No sory jak masz 150 cm to człowiek o wzroście 180cm z twojej perspektywy jest wysoki, a nawet bardzo wysoki - 30 cm to OGROMNA różnica.
  • Odpowiedz
@Cyprok: No nie, bo jak patrzysz to dalej widzisz tą osobe na tle innych, bardziej niż siebie. Poza tym osoba wysoka od niskiej rózni się też na inne sposoby, bo rózne częsci ciała w różny sposób się zmieniają. A czy 180 to niski? Nie mnie oceniać, tylko tej osobie, która ma się z tym facetem umawiać, nie?
  • Odpowiedz
@TenTypZez: No mnie też tego nie oceniać, aczkolwiek obawiam się, że jak tak dalej pójdzie to serio bez 190 cm nawet nie warto podchodzić do kobiety ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
u umyśle takich lasek nie chodzi o to, że wyższy o 29cm jest za niski dla niej ale że jest za niski na tle innych facetów - domyślnie nie da rady jej obronić, będzie gorzej wyglądał (tak tylko tłumaczę o co im chodzi, nie oceniam racji myślenia)


@serio_serio: Po prostu one tak się debilnie tłumaczą, bo głupio im przyznać, że lecą na wygląd i olewają resztę.

To tak jakby facet
  • Odpowiedz
@serio_serio: obronic przed czym? XD Jak ja manlet 173cm a #!$%@? moze z 90% wzrostakow co maja 200cm, przeciez nawet jak ja stoje przy chlopie co ma 190cm to ta roznica nie jest az tak duza zeby na cos wplynela xD no chyba ze #!$%@? ma tyle wagi co wzrostu, to wtenczas tak
  • Odpowiedz