Wpis z mikrobloga

Siemka rowerowe mirki. Chciałem zacząć zbierać kwadraty, przeczytałem FAQ ale mam pytania
1) da się jeszcze jakoś wyeksportować stare treningi z endo na stravę (na wersji webowej była ostatnio opcja przeniesienia na jakiś nowy odpowiednik endo)?
1,5) czy takie wyeksportowane treningi liczyłyby się do kwadratów?
2) czy do zbierania kwadratów wystarczy VeloViewer? Do czego potrzebny jest StatsHunter (ja rozumiem, ze zbiera statystyki, ale VeloViewer chyba też to robi)?

#rower #kwadraty
  • 14
  • Odpowiedz
@Lewo: ale to na Stravę robisz jakimś programikiem (ja korzystałem z płatnej wersji androidowego SyncMyTracks). Ew. logujesz się do endo....o właśnie spróbowałem i nie ma, a miało być do końca marca XD
  • Odpowiedz
@AbaddonLincoln:
How do I delete my Endomondo account?
Your Endomondo data will be deleted after March 31, 2021.

czyli konta (lub dane z kont) istnieją (mimo, że podczas logowania mówi że konta nie ma). Ja napiszę na support może uda się coś ugrać i przerzucić na MapMyRun, napiszę, że korzystałem z apki nie widziałem tam opcji (bo z tego co pamiętam tylko na widoku webowym była opcja przepisania danych na nową
  • Odpowiedz
@Lewo: Statshunters używamy do generowania wspólnej mapy: https://rowerowyrownik.tk/kwadraty_mapa.html
Mają oni taką opcję "share link", dzięki której mój skrypt może pobrać twoje kwadraty i dodać do wspólnie zdobytych.
Generalnie na kwadraty pierwsi wpadli chyba na Veloviewer, ale tam żeby dograć jakąś sensowną liczbę treningów to chyba premiuma trza jakiegoś - statshunters jest za free.
  • Odpowiedz