Wpis z mikrobloga

@JamKarzeu2: nikt normalny i nietoksyczny tego nie poprze.
btw, mężczyźni stworzyli ideologię polegająca na poniżaniu kobiet i kontrolowaniu ich (redpill), więc i tak wam do pięt nie dorastamy xD każdą wypociny tych wykolejeńców można by otagować jako piekło kobiet.
@szzzzzz: Okej, więc rozbiję cały "artykuł" na części.

1. Kiedy złość na mężczyznę w nas narasta, ciężko ugryźć się w język i mu nie powiedzieć kilku słów, które otrzeźwią jego głowę

Kiedy złość na KOGOKOLWIEK narasta, czasem ciężko jest się ugryźć w język. Żadne odkrycie, nic to nie wnosi do niczego.

2. Jednak bywa tak, że tymi słowami możemy zranić faceta, a on się zamknie w sobie lub po prostu odejdzie
@JamKarzeu2:

Te argumenty są niebezpieczne, tylko że mało która kobieta o tym wie.

Co do jednego - sam byłem kiedyś świadkiem kłotni, znajomych coś nakręciło się zaczęło. Kobieta wyjechała publicznie swojemu partnerowi, że nigdy jej nie zadowolił w łóżku. Facet na to błyskawicznie zripostował "skąd ta myśl, że mi na tym zależało?". I zrobiła się niezręczna cisza od razu, bo faceci byli czerwoni usiłując powstrzymać śmiech, a kobiety mało apopleksji nie
@szzzzzz:

@r5678 nie wierzę...

Ja też nie ;p

JEDNAK BYWA TAK ŻE TYMI SŁOWAMI MOŻEMY ZRANIĆ FACETA, A ON ZAMKNIE SIĘ W SOBIE LUB PO PROSTU ODEJDZIE

Wprost ci piszą, że takie zdania mogą zakończyć związek


Tak. Zgadzam się z tym. A teraz przejdźmy dalej...

JAKIE SŁOWA WYPOWIEDZIANE PRZEZ KOBIETE SĄ NAJBARDZIEJ UPOKARZAJĄCE DLA MĘŻCZYZNY?

I MASZ JAK BYK PRZYKŁADY TYCH SŁÓW WYPUNKTOWANE


Hola hola amigo... przeskok zrobiłaś...Co jest między słowa
@JamKarzeu2: kobiety nienawidzą innych kobiet dlatego piszą im takie poradniki żeby im się rozpieprzył zwiazek. Wiele razy słyszałem jakie porady koleżanki dają koleżankom, przepis na katastrofę. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Walka genów, mają to wdrukowane w dna.