Wpis z mikrobloga

A Wy z jakich powodów nie śpicie i czemu akurat tu zajrzeliście w nocy?
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@kiszczak
Ten leviron spoko? To mianseryna, ta sama grupa co mirtazapine, bardzo podobny mechanizm działania, ale zwykle w takich wypadkach leki różnią się przynajmniej subtelnie, ale subtelnościami wszystko murowane iwgl.


Dulsevia ok, czaje ale depakina? Why?
  • Odpowiedz
@Szyszka922 Jeśli chodzi o wagę to się pilnuję, choć mam napady głodu. Cały czas jednak oscyluję w granicach 85-90kg przy 182cm więc tragedii nie ma. Leki biorę o stałej godzinie, a mimo to czasem mam problemy ze spaniem. Ale to już chyba psychika: dzieje się to wtedy gdy depresja uderza i nasilają mi się myśli S.
Cały ten zestaw dostałem w wyniku wielu różnych zdarzeń (miałem dwie próby) i diagnozy mówiącej
  • Odpowiedz
  • 0
@kiszczak sorki, że dopiero teraz odpisuję - z braku czasu nie sprawdzałem ostatnio powiadomień
Te próby tłumaczą trochę depakine, choć jest to też wymuszone przez leki - wenlaflaksyna i mirtazapina (czyli leki działające niemalże tak samo jak Twoje - duloksetyna to taka lepsza wenlaflaksyna, a mianseryna niewiele się od mirtazapiny różni) dostały wdzięczna nazwę calofornia rocket fuel, a jeżeli istnieje ryzyko prób S, to należy ostrożnie podchodzić do zwiększania napędu pacjenta.
  • Odpowiedz