Wpis z mikrobloga

@kuc_z_bronxu_90 a ja tam typa nie trawie. Licha wiedza o piłce, a już patrząc czym się zajmuje i jak długo to wręcz poziom "pijanego wujka". Na tych lajfach to lajfach to właściwie tylko czyta komentarze. W dodatku zachowuje się jak jakieś dziecko, co pokazał najdobitniej na urodzinowym lajfie. Widać, że w tym KS to sobie bekę z niego mają ogromną, a on jak taki upośledzony Paździoszek siedzi i sie cieszy.
Jedyne plusy
@kuc_z_bronxu_90: Problemem Pola nie jest bycie bezbekiem, tylko tragicznie mała wiedza o sporcie. Facet jest dziennikarzem sportowym, a posługuje się wyłącznie frazesami i popełnia mnóstwo błędów, merytoryki u niego nie ma żadnej, nic, null, zero. Nie ogarnia żadnej dyscypliny sportowej na poziomie wyższym niż Janusza sprzed TV, nawet piłki nożnej, a jak kiedyś widziałem jego nagrania w których mówił o NBA, którym się interesuję i jestem w stanie zauważyć, kiedy ktoś
@kuc_z_bronxu_90: Na początku jak zacząłem oglądać kanał sportowy to myślałem, że się chłop z choinki urwał, często był tylko hostem, mało mówił albo coś od czapy, ale potem z nudów wszedłem na wieczorny live na jego kanale i oglądam od kilku tygodniu. Kompletnie inny człowiek. Fajnie gawędzi, dobra interakcja z czatem, 0 ego, świetnie się to ogląda. Szkoda, że wiele osób będzie go kojarzyć z kanału gdzie robi za hosta.