Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@adamsowaanon: grupa na FB, gdzie oddawało się rzeczy. Okazało się że mieszkamy obok siebie. Od słowa do słowa, wiele wspólnych tematów, zainteresowań, kilka razy słyszałem że jestem dzieciak i koniec końców wylądowaliśmy w łóżku.
Aczkolwiek dokonałem wtedy zdrady w moim związku, więc nie wiem czy jest się czym chwalić.
Szkoda że nie poznaliśmy się wcześniej, bo to mogłoby być fajne.
Chociaż jak czasem zajrzę na jej FB, to może i lepiej,
@adamsowaanon: z inną za to do niczego nie doszło, ale zdążyła złamać serducho. Połączył nas wspólny projekt. Oczywiście też kontakt przez FB, a po końcu współpracy wspólne spotkania. Jedzenie, kino, inne atrakcje. Czułem że może uda się z nią coś zrobić razem, ale bardzo się broniła. Przytulasy to ostatni etap w tej znajomości. Chociaż liczyłem na więcej i dawałem nawet do zrozumienia.
Ktoś ją kiedyś zranił i była nieufna. Może też
@adamsowaanon: przesunięcie w prawo na tinderze- nie miala foty Twarzy tylko sylwetki w sukience i drugie w kombinezonie narciarskim i kasku. Ja udawalem komandosa- chyba wiedziała ze to nie prawda ale grała w te gre. Roznica wieku wtedy Ja 27 ona 38 ale raz jej powiedziałem ze pewnie ma wiecej tylko 3jka z przodu wygląda lepiej. To tylko sie uśmiechnęła i nie skomentowała tego;)