Wpis z mikrobloga

@kisiuu: Quad Lock jest wygodny i wydaje mi się, że wygląda znacznie lepiej niż te wszystkie konstrukcje typu RAM. Używam od roku w dwóch motocyklach z dedykowaną obudową do telefonu, w jednym z uchwytem na kierownicę a w drugim z uchwytem do otworu w główce ramy. Żadnych problemów
  • Odpowiedz
@MisPalkis z tego co wiem to tylko w iPhone występowały jakieś problemy z aparatami ze względu na to jak działa w nich stabilizacja obrazu i są w związku z tym do nich jakieś przystawki amortyzujące wstrząsy. Ja używam Samsungiem s10+ bez żadnych dodatków jeden jest w Hayabusie a drugi w HD żaden nie spowodował problemów z aparatem.
  • Odpowiedz
@MisPalkis: Tak, wypuścili go już.
Pytam bo sam się zastanawiam czy brać RAMa. Szukałem trochę w necie i ludzie piszą że RAMy też niszczą kamery, wolniej ale nadal niszczą ( ͡° ʖ̯ ͡°) Chyba jedyne bezpieczne wyjście to telefon bez optycznej stabilizacji.
  • Odpowiedz
@MisPalkis Quad Lock ale też i SP connect z racji, że to podobne rozwiązanie mają w sprzedaży tłumiki. Zobaczymy jak to będzie działać, używam już długo, kolega też używa z iPhone XS w gsxr bez żadnych problemów z aparatami. Oby tak pozostało hehe
  • Odpowiedz