Wpis z mikrobloga

Odrzucili mi dzisiaj orlik, powód: Nomination does not appear to be permanent or appears to be a seasonal display that is only put up during certain times of the year (°°
Chciałbym spojrzeć takiemu dzbanowi w twarz i się go zapytać w jaki sposób orlik jest cholerną instalacją tymczasową.
#wayfarer
  • 17
@taktoto: Cały czas liczę na rework tego systemu bo jest chory. Każda moja sesja oceniania kończy się gdy wyskakuje mi 5 lub 6 "śmieszkowych" nominacji jak na pic rel pod rząd. Daje 1 gwiazdkę i obrywam cooldownem bo przecież powinienem się przynajmniej 30 sekund zastanawiać czy to na pewno zasługuje na odrzucenie.Potem wielkie zaskoczenie że ludzie czekają ponad rok na akceptację normalnych obiektów.

Jeśli chodzi o dopisanie restauracji jako spełniające kryteria
Bumbor - @taktoto: Cały czas liczę na rework tego systemu bo jest chory. Każda moja s...

źródło: comment_1613664784uwQtnJILf02h2Pb1tKxRQs.jpg

Pobierz
@Dzordz Obniżenie wymagań czyli zjazd z 40 do 38 lvl.
Wymagania trzeba sprawdzać regularnie, do tego zaglądać na community. Zmiany są średnio raz na dwa miesiące
@Bumbor A jeszcze ci powiem, że 2 lata temu było gorzej. Walka z ingressowym betonem (bo na pewno ktoś z przeciwnej frakcji chce sobie zrobić domówkę), to była masakra. Na szczęście większość po wbiciu onyxa dała sobie spokój z ocenianiem
@taktoto: @rochmir: Ogolnie to na barkach zgłaszającego powinien spoczywać obowiązek udowodnienia że obiekt istnieje w rzeczywistości. Nie ma sfery, zdjęcia pomocniczego brak a obiekt nie widoczny z satelity - z miejsca 1 gwiazdka. Ile już razy dałem 1 gwiazdkę jakiemuś muralowi bo ewidentnie nie jest on na tej ścianie na której widnieje znacznik (np. na zdjęciu mural namalowany na ścianie bloku mającego 6 pięter, znacznik umieszczony na osiedlu na którym
@rochmir: Słyszałem że w Niemczech jest dość rygorystyczne prawo dotyczące mapowania obszarów. Z tego powodu street view u nich praktycznie nie istnieje poza główni miastami. Może odnośnie sfer również są jakieś regulacje
@Bumbor: u siebie pół roku dodawałem plac zabaw. za każdym razem odrzucali. był widoczny w czasie wyceniania, później dodałem nawet zdjęcie sferyczne i też nie pomagało. poprosiłem ingressowców by dodali coś z neta bo już miałem dość. zrobili w tamtym miejscu tabliczkę jakichś zwierząt, przeszło za 1 razem. ludzie co to wyceniają mają gdzieś zasady i czy to istnieje. dodają to co im się podoba
ja tam robię jak inni. czy to poprzez pokemony czy ingressa. wszyscy dodają to co znajdą fajnego w necie. wokół mojej miejscowości też to robią. nie ma co patrzeć czy odrzucają czy zaakceptują. skoro nawet sfera nie pomagała to nie dziwie się że inni dodają hurtowo co im wleci do ręki