Wpis z mikrobloga

Pluśnij jeśli też masz:
- głównie prawicowe poglądy gospodarcze (przykładowo gospodarka wolnorynkowa, niskie podatki, socjal wyłącznie dla najbardziej potrzebujących)
- raczej lewicowy światopogląd (przykładowo rozdział kościoła od państwa, kompromis aborcyjny, legalna eutanazja, legalna marihuana, neutralny stosunek do osób lgbt)
i od lat bezskutecznie wyczekujesz partii na którą oddasz z czystym sumieniem głos.

Serio, oglądam ten cyrk małp w Sejmie, wykopowe walki skrajnych lewaków z prawakami i czuję się jakbym był z moimi poglądami z innej planety ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#polska #kompaspolityczny #zalesie
Pobierz
źródło: comment_16136580231fjiHOTcKeIhoGjEdBfyBn.jpg
  • 139
Dlatego właśnie napisałem 'raczej' i 'głównie', ale to tylko ja, mogę się mylić, może nasz kraj zmierza ku świetlanej przyszłości taki jaki jest @vind:aborcja to bardzo ciężki temat i nie mam się za nieomylnego specjalistę. Wg mnie - biorąc pod uwagę napięcia społeczne i to jak różne mamy poglądy - dotychczasowy kompromis funkcjonował dobrze. Osobiście dodałbym do niego znacznie prostszy dostęp do tabletek 72h po. Mam opory przez niczym nieograniczonym dostępem
- głównie prawicowe poglądy gospodarcze (przykładowo gospodarka wolnorynkowa, niskie podatki, socjal wyłącznie dla najbardziej potrzebujących)

- raczej lewicowy światopogląd (przykładowo rozdział kościoła od państwa, kompromis aborcyjny, legalna eutanazja, legalna marihuana, neutralny stosunek do osób lgbt)


@music_has_the_right_to_children: bez socialu tracisz 45% wyborców którzy na tym stracą, bez kościoła kolejne 30%. Walczysz o 25% z pozostałymi 7 partiami. No nie da rady.
@music_has_the_right_to_children:

- głównie prawicowe poglądy gospodarcze (przykładowo gospodarka wolnorynkowa, niskie podatki, socjal wyłącznie dla najbardziej potrzebujących)

- raczej lewicowy światopogląd (przykładowo rozdział kościoła od państwa, kompromis aborcyjny, legalna eutanazja, legalna marihuana, neutralny stosunek do osób lgbt)

i od lat bezskutecznie wyczekujesz partii na którą oddasz z czystym sumieniem głos.


Pasuje partia Korwin, czyli Konfederacja bez korony i RN oraz były projekt partii Polska Fairplay
- głównie prawicowe poglądy gospodarcze (przykładowo gospodarka wolnorynkowa, niskie podatki, socjal wyłącznie dla najbardziej potrzebujących)

- raczej lewicowy światopogląd (przykładowo rozdział kościoła od państwa, kompromis aborcyjny, legalna eutanazja, legalna marihuana, neutralny stosunek do osób lgbt)


@music_has_the_right_to_children: nie plusne bo wydajesz sie byc ograniczony.

Ja jestem za ekstremalną wolnością i rozdzieleniem interesów WSZYSKITCH grup. A w zasadzie nie premiowanie przez panstwo zadnej grupy z wyjątkiem panstwa tylko panstwo działa idealnie czyli dla
@music_has_the_right_to_children

lewicowy swiatopoglad

kompromis aborcyjny


No #!$%@? nie, koleżko. Albo jedno albo drugie.

Neutralny stosunek do LGBT to lewicowy światopogląd? xD czyli co, mogą sobie być razem, ale tak, żebym nie widział? xD

NIE masz światopoglądu lewicowego, tylko zdrowo prawicowy. Zdrowy w sensie normalny jak na prawicowca, a nie głupka-prawaka
@Janusz_Lubikwasa: @NewBlueSky: RACZEJ lewicowy. To co prezentuje Wasza dwójka to już dociskanie po bandzie, albo po mojemu albo wcale. Nie, to nie ohydny populizm bo co znaczy ekstremalna wolność np w przypadku aborcji? Możliwość skrobania 9 miesięcznych płodów bez zadnego powodu? Brak pomocy socjalnej dla niepełnosprawnych i niezdolnych do pracy? Jest nas w Polsce 35 milionów, różnimy się, kompromisy są dobre. W innym wypadku dziś mamy PIS, który funduje nam