Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 52
35 930 - 650 = 35 280

Data: 18.02.2021
Donacja: płytki z osoczem
Grupa krwi: 0 Rh-
RCKiK #lublin
Prywatny licznik - z 9k, zapomniałem xD
Odznaczenia - HDK 3

Ale ludzi #!$%@?ło xD więcej tak wcześnie nie przyjdę, tylko po południu. Poza tym wizyta jak zawsze

#barylkakrwi #krwiodawstwo #chwalesie
oreze - 35 930 - 650 = 35 280

Data: 18.02.2021
Donacja: płytki z osoczem
Grupa krwi:...

źródło: comment_1613653444JKy9EuF5pRHaMSGY9zl5SR.jpg

Pobierz
  • 16
@oreze a dajcie spokój. W Warszawie, na saskiej marzłem w kolejce od 8:20 do 10:40 :( skończyłem oddawać o po 13. Tak długo jeszcze nigdy nie spędziłem w rckik. Sporo osób odbiera zaswiadczenie do PIT i te do biletów, więc pewnie "przy okazji" dzisiaj oddaje bo dodatkowo długi weekend, a zaraz znowu wprowadzą pełen lockdown....
@oreze: Ech, chciałbym sobie tak po prostu pójść i oddać krew, ale mam żyły cienkie jak u dwuletniego dziecka, a do tego słabo widoczne, więc muszę trafić na ogarniętą pielęgniarkę, która potrafi się w nie wkłuć, a nie odeśle mnie z kwitkiem... To, że nazbierałem 6750 ml to i tak wielki sukces dla mnie...
@oreze: Też zależy od tego, na kogo w centrum krwiodawstwa trafisz, niektóre panie chcą mieć żyły bardzo wyraźne, a inne wkłują się tam, gdzie ich niemal nie widać i za pierwszym razem trafiają. Mam trochę obsesję, że zazdroszczę ludziom widocznych żył, gdybym miał je normalne, oddawałbym co 8 tygodni...