Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Miraski pytanie. Moja luba ma mitsubishi colta cz3 2008 rok. Brakuje mi tam na zegarach wskaźnika temperatury silnika. W internecie wyczytalem ze powinny byc dwie kontrolki, jedna niebieska ktora gasnie jak osiagnie temperature roboczą. A druga czerwona jak przekroczy. Przy zapłonie zapala sie tylko czerwona, nie widze wogole drugiej takiej ktora mialby byc niebieska. Pod odpaleniu nic sie nie swieci. Moze jest gdzies indziej jakis wskaznik? #samochody #motoryzacja #mechanikasamochodowa #mitsubishi
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@r5678: no wlasnie w instrukcji jest wpis o tym ze czerwona pokazuje ze jest przegrzany i tyle, nic wiecej

@wojtoo: w kazdej instrukcji masz obrazki ze strzałkami gdzie jest pokazane gdzie co jest i do czego służy. Przynajmniej nie spotkałem się z instrukcją żeby czegoś takiego nie było. Zarówno w starszych jak i nowszych autach.
A jak nie to pod słońce czy mocna lampa sprawdź jakie masz kontroli na liczniku
@wojtoo: Może ona powinna świecić na dwa kolory jak np. w (pierszym) NewBeatlu. Tylko jak jest na LEDach to mało prawdopodobne że się spalił niebieski. Poszukaj na youtubie nazwa model samochodu + cold start bo ludzie dużo takich rzeczy wrzucają.
@wojtoo: Podaj gdzie wyczytałeś, że w tym Mitsubishi z tego roku ma być niebieska kontrolka. Jak znam japońce to w 2008 była tylko czerwona. Na zdjęciu z instrukcji obsługi, ktore umieściłeś widać że jest tylko czerwona #3